Майбутні правоохоронці ознайомилися із системою «Custody Records»

Третьокурсники факультету №1 відвідали Львівське районне управління поліції №2, де успішно функціонує цей новітній проєкт.

Курсанти поспілкувалися із начальником сектору дотримання прав людини цього управління Тарасом Хом'яком.

Фахівець розповів, як працює комплекс «Custody Records», та приділив увагу його перевагам.

«Завдяки цілодобовому відеоспостереженню ця система гарантує гідні умови перебування кожного учасника процесу. Крім того, забезпечує захист від неправомірних дій та необґрунтованих звинувачень», – підкреслив Тарас Хом'як.

У рамках заходу вихованці вишу також оглянули кімнати для проведення слідчих дій та інтерв'ювання затриманих осіб.

Курсант ЛьвДУВС – серед найкращих дзюдоїстів Львів...
Вихованці університету відвідали Львівський НДЕКЦ