Магістранти ЛьвДУВС захистили результати стажування та пройшли державну атестацію

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся захист результатів стажування магістрантів факультету №3 на посаді старшого дільничного офіцера поліції, а також пройшла державна атестація у формі поліцейського квесту.

Спершу комісія з науково-педагогічних працівників вишу оцінювала здобуті вихованцями ЛьвДУВС теоретичні знання. Після цього відбувся практичний етап з елементами поліцейського квесту. Учасники події моделювали різні сценарії та ситуації, зокрема пов'язані із випадками домашнього насильства, дрібного хуліганства й інших порушень публічного порядку та безпеки.

Учасники квесту демонстрували навики реагування на подію, застосування заходів провадження у справах про адміністративні правопорушення та оформлення процесуальних документів.

Загалом державну атестацію успішно пройшли 13 здобувачів, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Уже невдовзі вони отримають дипломи магістра та продовжать службу у практичних підрозділах поліції.

Graduates of LvSUIA obtained their Master's Diplom...
На засідання ректорату завітали колядники