Львівські патрульні розповіли курсантам про важливість взаємодії поліції та громади

До університету вкотре завітали представники патрульної поліції Львівщини. Цього разу практичне заняття для другокурсників провели начальниця відділу звʼязків з громадськістю Марія Гримак та старший інспектор цього відділу Андрій Гермак.

Зустріч було присвячено темі взаємодії поліції та громади на засадах партнерства.

Поліцейські розповіли молоді, що таке community policing та чому цей підхід набуває все більшої популярності. Вони наголосили на важливості взаємодії правоохоронців із органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями.

Спікери презентували успішні проєкти, які вдалося втілити саме завдяки співпраці із громадою.

Під час зустрічі йшлося про ініціативу "Drug Hunters Lviv", що покликана боротись із розповсюдженням наркотиків.

Патрульні також ознайомили курсантів із проєктом "Шкільний офіцер поліції", який започаткували задля попередження правопорушень серед дітей та молоді.

Крім цього, розповіли про громадську ініціативу "Pitbull Lviv", учасники якої допомагають правоохоронцям виявляти нетверезих керманичів.

Збірна ЛьвДУВС бере участь у динамівських змагання...
Робота волонтерів ЛьвДУВС триває