Львів’янки запросили своїх колежанок з Дніпра відверто поговорити про жінок у науці

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася Професорська кав'ярня «Відверто про … жінок у науці».

Захід провели з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці, який щороку відзначаємо 11-го лютого.

Співорганізатором дискусії виступив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

У спільній розмові за горнятком кави науково-педагогічні працівниці та вихованки вишів обговорили роль жінок у розвитку науки в Україні та світі.

«Про таку важливу проблему сучасності ми вирішили подискутувати у дещо незвичному форматі – мов давні друзі за кавою. Я певна, на нас очікує емоційна та плідна зустріч, яка дозволить актуалізувати чимало питань про внесок жінок у поступ сучасної наукової спільноти», – зауважила на початку заходу проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська.

Звернулася до присутніх також заступниця начальника Управління моніторингу дотримання прав людини – начальниця відділу з питань дотримання гендерної рівності Міністерства внутрішніх справ України Ольга Перунова.

«Це чудова нагода окреслити той нелегкий шлях, який долали представниці прекрасної статі упродовж століть, згадати, чого вони досягли, аби стояти нарівні з чоловіками у науковому полі, подолавши гендерні упередження. Нині можемо пишатися науковцями закладів вищої освіти, які виховують майбутніх захисників правопорядку та справедливості», – підкреслила Ольга Перунова.

Помічник ректора ДДУВС з гендерних питань Лариса Наливайко відзначила:

«Дуже приємно вкотре організовувати дискусію спільно із Львівським державним університетом внутрішніх справ. Цього разу вона пройде у цікавому форматі жвавої неформальної розмови й, напевне, стане для нас чудовою традицією на майбутнє».

Загальну координацію заходу здійснювала радниця ректора ЛьвДУВС з гендерних питань Ірина Євхутич.

Присутні дискутували про кар'єрний шлях жінки у науковій сфері, пошук життєвої мотивації, ресурсів та натхнення у складних ситуаціях.

Не оминули увагою і боротьбу із гендерними стереотипами у суспільстві та викликами, які нині постають перед науковицями.

Учасниці були одностайними у тому, що чітка мета, наполегливість, сміливість, працелюбність, здорові амбіції, а також підтримка і взаєморозуміння дають силу й надихають на рішучі кроки та великі відкриття.

Випускники ЛьвДУВС отримали дипломи магістрів
На Львівщині ще один слухач Автошколи для осіб з і...