• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

ЛьвДУВС виступив співорганізатором міжнародної економічної конференції

Масштабний науково-практичний захід «Запровадження стандартів Європейського Союзу для зміцнення економічної безпеки України» об'єднав експертів з багаторічним досвідом роботи в міжнародних організаціях, правоохоронних структурах, національних бізнес-асоціацій та закладів освіти. Представники ЛьвДУВС долучилися до його організації та взяли участь у дискусіях.  

Зауважимо, що метою конференції стало підвищення спроможності правоохоронців та органів державного нагляду ефективно запобігати, виявляти та розслідувати правопорушення, які завдають шкоди державному бюджету України, а також – фінансовим інтересам іноземних донорів.

Привітали учасників заходу голова Львівської ОДА Максим Козицький, керівниця Регіонального представництва Консультативної місії ЄС у Львові Ханнелоре Вальєр, ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чернєй, народний депутат України, голова підкомітету з питань кримінального законодавства, воєнних злочинів та кримінологічної діяльності Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Олександр Бакумов та перший заступник керівника Львівської обласної прокуратури Роман Павленко.

З вітальним словом до присутніх також звернувся ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута.

«Зміцнення економічної безпеки держави є актуальним завжди й для усіх цивілізованих країн, а для України в умовах війни – це особливо важлива проблема. Вона потребує напрацювання вагомих стратегічних рішень і реалізації дієвих кроків. Неналежна увага до стану економічної безпеки може призвести до катастрофічних наслідків – занепаду галузей економіки, банкрутства підприємств і, зрештою, підриву системи життєзабезпечення у країні, а далі – загрози для її суверенітету», – наголосив Роман Благута. Він підкреслив, що в час війни такі конференції набувають особливої значущості, бо дають змогу комплексно опрацювати безпекову політику з врахуванням проблем окремих секторів і сфер функціонування держави.

Під час наукового заходу учасники обговорили основні виклики та результати боротьби з корупцією в Україні, шляхи та методи запобігання незаконному обігу фармацевтичних товарів. Також не оминули увагою досвід країн ЄС у сфері міжвідомчого та міжнародного співробітництва, спрямованого на ефективне розслідування економічних злочинів. Йшлося і про виклики, які створює тіньова економіка для харчової промисловості Львівської області.

Крім того, учасники заходу актуалізували тему посилення співпраці та координації дій з міжнародними та національними бізнес-асоціаціями щодо подолання тіньової економіки. Модераторкою цієї частини конференції була професорка кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету №3 ЛьвДУВС Ірина Ревак.

Цьогорічна конференція стала відкритим майданчиком для плідних дискусій, ще одним вагомим кроком до створення цілісної концепції та дієвої стратегії розвитку національної економіки України.

У ЛьвДУВС пройшов захист дисертації за міждисциплі...
Представниця вишу взяла участь в науковому саміті ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.