ЛьвДУВС став учасником програми НАТО з виховання доброчесності

Працівники і здобувачі Львівського державного університету внутрішніх став долучилися до онлайн-семінару зі вступу до тематики виховання доброчесності, що проводився для закладів освіти Міністерства внутрішніх справ. Лекторами на заході були провідні фахівці Північноатлантичного Альянсу.

Розпочався захід із вітального слова Дениса Єгорова, заступника начальника головного управління європейської та євроатлантичної інтеграції - начальника відділу євроатлантичної інтеграції

«Сьогоднішня подія є унікальною можливістю розширити поінформованість працівників та здобувачів вищої освіти закладів системи МВС щодо євроатлантичного курсу України. Впевнений, що всі, хто цікавиться діяльністю Північноатлантичного Альянсу, отримають сьогодні відповіді на свої запитання та зможуть використати здобуті знання у майбутньому», – зазначив Денис Єгоров.

Надалі учасники семінару слухали дві лекції від представників НАТО – працівник агенції зі зв'язку та інформації Вінсан Рубер розповідав про міжнародні нормативно-правові акти, норми та стандарти антикорупційної діяльності, а Надя Міланова, керівник програми НАТО-Україна з виховання доброчесності, говорила про підходи Північноатлантичного Альянсу до розуміння принципів доброчесності, її розвитку та наслідків у процесі реалізації.

Після кожної лекції здобувачі вищої освіти мали нагоду поставити фахівцям запитання під час інтерактивної сесії.

Як виявилося, проблеми додержання академічної доброчесності та формування якісного аналітичного середовища однакові у всіх ЗВО України,а їх вирішення лежить у площині спільних інтересів сучасної вищої школи.

У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради
Представники ЛьвДУВС взяли участь у тренінгу зі вз...