• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

ЛьвДУВС доєднався до всеукраїнського проєкту «Незламні правничі школи»

Проєкт було створено для обміну позитивними освітніми практиками, популяризації новітніх досягнень правничих шкіл та надання додаткових можливостей для посиленої співпраці.  

Впродовж цього тижня спікерами проєкту «Незламні правничі школи» будуть науково-педагогічні працівники Інституту права ЛьвДУВС.

Вони презентуватимуть основні положення сертифікатної програми «Європейські правові цінності: досвід для України у сфері кримінального провадження». Цю програму було розроблено у межах грантового проєкту Еразмус+ напряму Жан Моне. 

«Очевидно, що за декілька лекцій наші спікери не зможуть представити весь матеріал сертифікатної програми, тому зосередяться на ключових проблемах. Та, якщо запропонована тема викличе в учасників інтерес, вони зможуть увійти до наступного набору програми, адже вона реалізується дистанційно», - зазначив у своєму вступному слові ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

Він побажав усім, хто доєднався до проєкту «Незламні правничі школи», плідної та цікавої дискусії.

Привітав учасників також директор Інституту права ЛьвДУВС Іван Красницький. 

Сертифікатна програма, яку представлять мої колеги, є одним із видів неформальної освіти, де усі, хто цікавиться відповідною проблематикою, можуть отримати додаткові знання у сфері кримінального провадження. Переконаний, що така інформація буде корисною, а наш досвід – зацікавить представників правничих шкіл України», - підкреслив Іван Красницький.

У рамках проєкту виступлять професорки кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Ірина Гловюк та Лариса Брич, а також доцентки цієї кафедри Віра Навроцька й Оксана Горпинюк. 

Слід зазначити, що Всеукраїнський освітній проєкт «Незламні правничі школи» триває вже 11-й тиждень. Його метою є об'єднати та підтримати студентів-правників та науково-педагогічних працівників правничих шкіл у складний для нашої країни період.

Мури старовинного міста: курсанти ЛьвДУВС оглянули...
Представникам ЛьвДУВС презентували проєкт «Custody...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.