Курсанти університету вкотре долучилися до доброї справи

Юнаки та дівчата завітали до закладу дошкільної освіти №5, що у Львові. Тут перебувають дітки, віком від 3 до 6 років. Це малюки, позбавлені батьківського піклування та діти-сироти.

Третьокурсники факультету №1 вже традиційно допомогли навести лад на подвір'ї закладу, а також поспілкувалися із малечею.

До ініціативи долучилися доцентка кафедри кримінального процесу та криміналістики Богдана Стецик та провідний фахівець факультету №1 Микола Пацкан.

Представники університету привезли для діток солодкі гостинці та пообіцяли неодмінно навідатися до них знову вже найближчим часом.

У ЛьвДУВС відбулась зустріч із захисником України
Представники ЛьвДУВС завітали до Львівської правни...