Курсанти університету пройшли військово-професійний вишкіл

Другокурсники факультету №1 долучилися до курсу первинної військово-професійної підготовки, а також опанували особливості кваліфікації та розслідування кримінальних правопорушень, вчинених в умовах воєнного стану.

Вихованці вишу відвідали практичні заняття різної тематики.

Зокрема вчилися орієнтуватися на місцевості та ознайомилися з основами тактичної медицини.

Крім того, курс передбачав вогневу та спеціальну фізичну підготовку.

Зауважимо, що вишкіл було проведено за участю військовослужбовців 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Збройних Сил України.

Юнаки та дівчата також на практиці засвоїли особливості дій слідчо-оперативних груп Національної поліції України з документування злочинів, пов'язаних зі збройною агресією рф.

Цей блок занять відбувся під керівництвом працівників підрозділів криміналістичного забезпечення ГУНП у Львівській області Тетяни Волос та Миколи Лук'яненка.

Слід відзначити, що метою вишколу є підвищення професійних якостей майбутніх правоохоронців для дій в умовах воєнного стану.

Представниця ЛьвДУВС взяла участь у навчанні коорд...
До ЛьвДУВС завітали учні зі Сокальщини