Курсанти та курсантки ЛьвДУВС дізналися, як діє система «Custody Records»

Майбутні правоохоронці продовжують ознайомлюватися із проєктом, який було успішно реалізовано у багатьох підрозділах Національної поліції.

До одного із них учора завітали третьокурсники факультету №3 разом із доценткою кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Лідією Сукмановською.

Вони побували у Львівському районному управлінні поліції №1.

Здобувачі освіти ознайомилися із системою «Custody Records», що передбачає електронну фіксацію усіх дій із затриманими особами.

Про переваги впровадження такого проєкту вихованцям вишу розповіла старший інспектор сектору дотримання прав людини цього управління Тетяна Смаль. Вона наголосила, що система покликана забезпечити безумовне дотримання прав людини в поліцейській діяльності. Електронна фіксація також захищає правоохоронців від безпідставних звинувачень у неправомірних діях.

Юнаки та дівчата оглянули спеціальні службові приміщення для роботи із відвідувачами, запрошеними та затриманими особами.

Вони також ознайомилися із особливостями функціонування сучасного пристрою для сканування відбитків пальців.

Курсанти-першокурсники довідалися про традиції свя...
У ЛьвДУВС відбувся персональний розподіл магістрів