Accessibility Tools
У Львівському державному університеті внутрішніх справ обговорили тему протидії домашньому насильству. До дискусії долучилися представники поліції, які у своїй щоденній роботі нерідко стикаються із такими випадками. Вони поділилися із курсантами практичними кейсами та розповіли, хто найчастіше страждає від домашнього насильства.
Із привітальним словом до присутніх звернулися декан факультету №3 Степан Гнатюк та завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки Ярослав Когут.
Модератором обговорення виступила доцентка цієї кафедри Наталія Пряхіна. Вона, насамперед, запросила до слова працівників поліції, які долучилися до заходу.
Як розповіли представниці сектору ювенальної превенції відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції Марія Мисак та Діана Білич, доволі часто внаслідок конфліктів у сім'ї страждають діти. Йдеться не лише про фізичне, але й психологічне насильство. Траплялися й випадки, коли за допомогою до поліції зверталися батьки, а кривдником виявлявся їхній неповнолітній син або донька.
Наталія Пряхіна запропонувала молоді поділитися міркуваннями про причини насильства та шляхи протидії цьому явищу.
До дискусії доєдналися не лише курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, але й представники ОДУВС, які стали учасниками програми академічної мобільності. Юнаки та дівчата були одностайними – цю вкрай важливу тему не можна замовчувати, адже нерідко жертва насилля залишається наодинці із цією проблемою та боїться звернутися за допомогою. Саме тому важливо відкрито говорити про домашнє насильство, присвячувати цій темі соціальні відеоролики та виховувати у суспільстві нульову толерантність до насилля.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/