Курсанти ознайомились із роботою апеляційного адміністративного суду

Майбутні слідчі разом із завідувачем кафедри теорії права, конституційного та приватного права Віталієм Кучером завітали до Восьмого апеляційного адміністративного суду, що у Львові.

Здобувачі університету отримали знання у сфері адміністративного процесу. Вони покроково пройшли шлях адміністративної справи у суді. Зокрема побували у громадській приймальні, канцелярії, відділі забезпечення роботи першої судової палати, кабінеті судді.

Вихованці вишу дізнались більше про робочий процес, поспілкувалися із працівниками суду та отримати відповіді на питання, що їх зацікавили.

Також у межах зустрічі суддя Наталія Судова-Хомюк розповіла майбутнім правникам про історію становлення і розвитку адміністративної юстиції, мету та завдання адміністративного судочинства, особливості адміністративного процесу, а також про категорії справ. Найбільше курсантів зацікавила розповідь про кар'єрний шлях судді та найцікавіші справи із практики.

У ЛьвДУВС відбулась зустріч з екологами
Співчуття з приводу смерті здобувача вищої освіти