Курсанти ЛьвДУВС зустрілись із пораненими героями-поліцейськими

Вихованці вишу поспілкувалися з вибухотехніками, які працювали на деокупованих територіях.

Здобувачі факультету №1 Аліна Сподарик, Анастасія Юник, Володимир Михно та Роман Андрієвський відвідали поліцейських, які отримали поранення на Харківщині. До заходу також долучився заступник відділу кадрового забезпечення – завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи Роман Сушко.

Працівники вибухотехнічної служби поліції Львівщини Андрій Ільків і Тарас Сало одними з перших вирушили на Харківщину у складі зведеного загону. Там вони виконували завдання на деокупованих територіях.

Під час розмінування дороги, якою їздили мирні мешканці, загін вибухотехніків виявив багато розставлених боєприпасів. Поліцейські відпрацювали понад 20 мін, та на зворотному шляху потрапили у мінну «засідку».

Своїми враженнями після спілкування із поліцейськими поділилась курсантка Аліна Сподарик.

«Розмова з нашими героями була надзвичайно теплою. Вони такі щирі та сміливі. Мене надихнуло те, що, отримавши важкі поранення, жоден із них не втратив оптимізму та віри у майбутнє. Кажуть, що продовжать службу, аби наблизити нашу перемогу», - відзначила курсантка.

Андрій Ільків і Тарас Сало розповіли про роботу в управлінні вибухотехнічної служби до повномасштабного вторгнення. Крім цього, поліцейські поділились із курсантами своїм професійним досвідом.

Зустріч із вибухотехніками відбулася у рамках проєкту «Відвідай пораненого бійця – вшануй героя», що проходить за ініціативи МВС України

Вихованці Львівської правничої гімназії – серед на...
Свято коляди у ЛьвДУВС