Курсанти #ЛьвДУВС здали кров для захисників України

У доброчинній акції взяли участь другокурсники факультету №2. Вони стали донорами крові, аби допомогти воїнам Збройних сил України, які захищають наші життя.

Вихованці вишу закликають долучатись до цієї ініціативиусіх небайдужих, аби таким чином зробити свій вклад у перемогу.

«Щодня кров життєво необхідна для поранених військових, а здати її зовсім неважко. Ми з одногрупниками хотіли допомогти і своїм прикладом привернути увагу суспільства. Адже кожен з нас має наближати перемогу на своєму місці», - каже другокурсниця Афінець Каріна.

Додамо, що до благодійної ініціативи долучилися також курсанти-першокурсники. Вони здали кров у Новояворівській лікарні імені Юрія Липи.

Представники ЛьвДУВС провели майстер-клас з основ ...
Акція «Відвідай рідну школу» триває