Курсанти ЛьвДУВС волонтерять задля підтримки українських захисників

Цього разу здобувачі освіти вишу вкотре завітали до «Львівської волонтерської кухні», аби долучитися до приготування страв для наших оборонців.

Благодійну справу підтримали курсанти та курсантки 3-го курсу факультету №3.

Разом з іншими небайдужими містянами вони готували необхідні продукти тривалого зберігання, які вже згодом надішлють на фронт.

Якщо ви також бажаєте приєднатися до діяльності організації, завітайте за адресою: м. Львів, вул. В. Чорновола, 45а (корпус №13), щодня з 11:00 до 19:00.

Крім того, сюди можна приносити й свої продукти для поповнення запасів – м'ясо, крупи, овочі та фрукти.

Вихованці ЛьвДУВС вкотре навідалися до діток з під...
До університету завітали дітки з Херсонщини