Курсанти ЛьвДУВС відвідали фотовиставку «Мрії мирних людей»

Другокурсники побували у галереї «Зелена канапа», де експонують цей фотопроєкт. Здобувачі вишу оглянули 14-ть чорно-білих портретів мирних українців та їхніх мрій. Серед героїв світлин – психологи, менеджери, художники, керівники компаній, програміст, галеристка, бізнес-аналітики та волонтери.

Авторкою проєкту є психотерапевтка Інна Шинкаренко. Вона втілювала цю ідею ще до повномасштабного вторгнення рф - упродовж листопада 2021-го по лютий 2022-го. За її словами, сам процес знімання для учасників був першою спробою реалізувати їхні мрії, а також нагадуванням, як важливо не зраджувати своїм бажанням та цінностям.

Додамо, що фотовиставка триватиме до 07-го травня цього року.

В Інституті права відбувся благодійний ярмарок на ...
Привітання з Великоднем