Курсанти ЛьвДУВС відвідали благодійну виставку «Арттрансформація»

Другокурсники факультету №2 побували у Львівському музеї історії релігії, де триває експозиція. Здобувачі оглянули понад сорок артоб'єктів, створених місцевими художниками.

Автори робіт перетворили відпрацьовані боєприпаси та військову амуніцію на справжні мистецькі речі, розмалювавши їх національними орнаментами.

Як наголосили координаторки заходу, художниці Ірина Слободян та Оксана Гірняк, «те, що раніше стріляло, тепер служитиме життю».

Зазначимо, що після завершення виставки, напередодні Великодня, відбудеться благодійний аукціон. Усі зібрані кошти передадуть на придбання квадрокоптера з тепловізором для українських захисників.

Майбутні правники побували у Сихівському районному...
Здобувачі ЛьвДУВС взяли участь у поетичному вечорі