Accessibility Tools
Цього тижня першокурсники факультетів № 1, № 2 та № 3 вирушили на ознайомчу практику. Вона відбувається у структурних підрозділах Головного управління поліції Львівщини. Молоді правоохоронці матимуть змогу дізнатися про основні напрями роботи помічників дільничних офіцерів поліції.
Ознайомчу практику проходять 345 першокурсників.
Перед її початком для курсантів провели відповідний інструктаж. З юнаками та дівчатами поспілкувалися представники відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення поліції Львівщини, секторів кадрового забезпечення Львівських районних управлінь № 1 та № 2, а також завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександра Захарова.
Представники поліції наголосили першокурсникам на важливості дотримання службової дисципліни та законності, заходів безпеки, виконання поставлених завдань щодо захисту прав і свобод людини.
Ознайомча практика триватиме впродовж двох тижнів.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/