Курсанти ЛьвДУВС дізналися про профілактику онкозахворювань

Напередодні Всесвітнього дня боротьби проти раку в університеті відбувся тематичний захід.

Лікар-терапевт медико-санітарної частини Валентина Вовк розповіла першокурсникам про небезпечне захворювання, зокрема, особливості його лікування. Крім цього, порадила активно впроваджувати у життя заходи щодо профілактики та ранньої діагностики онкології.

Всесвітній день боротьби проти раку відзначають щороку 4-го лютого. Його започаткували, аби нагадати суспільству про одне із найстрашніших захворювань сучасності та спонукати уважніше ставитися до свого здоров'я.

Представники ЛьвДУВС долучилися до вебінару з кібе...
У ЛьвДУВС триває вакцинація від Covid-19