Курсанти ЛьвДУВС дізналися про особливості оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення

Практичне заняття з цієї теми для майбутніх правоохоронців провів керівник відділу адміністративної практики Управління патрульної поліції Львівщини, майор поліції Олег Бариляк.

Спершу спікер розповів вихованцям університету, що таке адміністративні правопорушення, як правильно складати протокол або виносити постанову. Далі зосередився на переліку статей, які уповноважені розглядати поліцейські під час патрулювання чи оформлення дорожньо-транспортної пригоди.

Також Олег Бариляк розповів здобувачам освіти про власний досвід роботи в патрульній поліції Львівщини.

У ЛьвДУВС відбулася конференція за підсумками І ту...
Вихованці ЛьвДУВС побували на «Різдвяній виставці»