Accessibility Tools
Тематичний семінар-практикум для другокурсників університету провела Наталія Сердюк, представниця Управління патрульної поліції Львівщини, відповідальна за напрям запобігання та протидії домашньому насильству.
Здобувачі освіти розглянули, як ідентифікувати різні види домашнього насилля – фізичне, економічне, психологічне та сексуальне.
«Насильство може бути вчинене не лише через певні дії щодо особи, але й проявлятися як бездіяльність. Тому важливо не проходити повз, втрутитися у ситуацію та зупинити кривдника», – наголосила Наталія Сердюк.
Присутні обговорили порядок дій поліцейських після прибуття на місце події.
Йшлося також про чутливу комунікацію із дітьми, які постраждали чи стали свідками насильства.
«Кожен випадок – своєрідний. Тож варто дуже добре проаналізувати усі аспекти справи, почути кожну сторону конфлікту й бути особливо делікатними, якщо його учасниками стали неповнолітні», – підкреслила спікерка.
Захід відбувся за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки університету.
Нагадаємо, що повідомити про випадки домашнього насилля й отримати відповідну допомогу можна за телефонами:
102 – Національна поліція України;
15-47 – Урядова «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству;
0-800-500-33-53 або 116 123 – Національна «гаряча лінія» з питань протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації.
Окрім того, можна скористатися чат-ботом Міністерства внутрішніх справ України з протидії домашньому насильству – https://t.me/police_helpbot або ж ресурсом «Не дрібниці» – https://t.me/no_trivia_bot.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/