Курсантам ЛьвДУВС розповіли про основні принципи community policing

Заняття, присвячене цій актуальній стратегії взаємодії поліції та громади, провели старший інспектор з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області Наталя Терлецька та інспектор цього ж відділу Ольга Яремчук.

«Гарантувати суспільну безпеку та порядок правоохоронці можуть лише завдяки якісній комунікації із громадою», – наголосила Наталя Терлецька.

Тож для працівників поліції важливо щодня підтримувати співпрацю із громадськими організаціями, ОСББ, закладами освіти й державними установами.

Під час зустрічі фахівчині також розповіли юнакам і дівчатам про проєкт «Шкільний офіцер поліції», спрямований на створення безпечного освітнього середовища у навчальних закладах.

Крім того, йшлося і про інші ініціативи, які є частиною підходу community policing, зокрема застосунок «Стоп-наркотик» і Telegram-бот DrugHunters, розроблені для боротьби із наркоторгівлею.

Захід відбувся за сприяння відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.

Вихованці університету побували на виставці «АНГЕЛ...
Безоплатна правова допомога у ЛьвДУВС