• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Команда ЛьвДУВС здобула перемогу на обласному Чемпіонаті «Динамо» з гирьового спорту

Масштабні змагання обласної федерації ФСТ «Динамо» відбулися 9-го березня. За результатами чемпіонату спортсмени Львівського державного університету внутрішніх справ вибороли перше загальнокомандне місце.

В особистому заліку наші здобувачі та здобувачки також посіли призові сходинки.

Курсант 1-го курсу факультету № 3 Андрій Бережнюк отримав першість у ваговій категорії до 85 кг, виконавши норматив кандидата у майстри спорту.

Курсант 4-го курсу факультету № 1 Василь Славитяк посів перше місце у ваговій категорій до 73 кг. А магістр цього ж факультету Данило Вишинський виборов «золото» у ваговій категорії до 78 кг.

Курсант 3-го курсу факультету № 1 Павлов Стаднік посів другу сходинку у категорії понад 95 кг.

А третє місце у ваговій категорії 73 кг здобув курсант 2-го курсу Микола Тарасюк.

Серед дівчат перемогу виборола курсантка факультету № 1 Богдана Денисюк. «Срібло» отримала вихованка цього ж факультету Юліана Ліщинська. А третє місце розділили між собою Марта Лактіонова та Мар'яна Романюк.

Вітаємо нашу команду! Бажаємо успіху у спорті та нових перемог!

Вихованці вишу зустрілися із випускницею ЛьвДУВС, ...