Керівництво ЛьвДУВС долучилося до заходів зі вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні у Львові віддали шану загиблим учасникам Революції Гідності.

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута доєднався до спільної молитви за полеглих Героїв Небесної Сотні на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища.

Учасниками події стали військовослужбовці, представники влади та громадськості.

Присутні поклали квіти та запалили лампадки на могилах загиблих українських оборонців.

Перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський відвідав Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні, де відбулася традиційна акція «Янголи пам'яті».

На згадку про активістів Майдану учасники заходу прикрасили стелу маленькими фігурками янголів, що символізують душі наших захисників.

Кожен, хто віддав життя за Україну, назавжди залишиться у лавах Небесного війська.

Вічна слава та пам'ять Героям!

У бібліотечному фонді ЛьвДУВС – нові надходження
Вихованці університету вшанували подвиг Героїв Неб...