Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Доцентка ЛьвДУВС пройшла навчання з євроатлантичної інтеграції

Доцентка кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3 ЛьвДУВС Наталія Дідик успішно пройшла навчальний курс для тренерів щодо розроблення, моніторингу та оцінювання результатів виконання річних національних програм за методологією «Управління, орієнтоване на результат».

Захід проходив на базі Української школи урядування Національного агентства України з питань державної служби. Тренінговий курс організували спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки проєкту технічної допомоги Канади «PROTECT».

Учасники навчання ознайомилися із завданнями державної політики у сфері європейської інтеграції, методиками стратегічного планування, дізналися, за якими критеріями оцінювати ефективність виконання річних національних програм у сфері євроінтеграції.

Після завершення навчання доцентка ЛьвДУВС отримала відповідний сертифікат. 

Студенти Інституту управління, психології та безпе...
Представники ЛьвДУВС долучилися до онлайн-зустрічі...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.