• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

До ЛьвДУВС завітали учасники профорієнтаційного проєкту «Простір вибору»

Таку ініціативу започаткували у Львівському міському центрі соціальних служб. Її мета - підготувати старшокласників із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, до вступу у заклади вищої освіти.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ школярі дізнались про освітні можливості вишу, особливості вступу для майбутніх поліцейських та переглянули профорієнтаційний відеоролик.

Для учасників проєкту також провели екскурсію університетом. Старшокласники побували в аудиторіях, ситуаційному центрі, навчально-тренінговому комплексі з проведення слідчих (розшукових) дій із вразливою категорією населення «Зелена кімната», криміналістично-тактичному полігоні та тирі.

Присутні поспілкувались із працівниками вишу та дізналися відповіді на усі запитання щодо навчання та дозвілля здобувачів. 

Учасники проєкту «Простір вибору» відвідають заклади вищої освіти та організації Львова для ознайомлення з різними професіями. Для них проведуть мотиваційні зустрічі з успішними людьми, профорієнтаційні тренінги та заняття із самопрезентації. Завершальним етап проєкту стане «соціальне репетиторство» або долучення дітей до підготовчих курсів.

У ЛьвДУВС відбулись захисти дисертаційних дослідже...
У ЛьвДУВС провели патріотичний захід з нагоди річн...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2023 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.