«Дебют першокурсника»: у ЛьвДУВС відбувся святковий концерт студентської молоді

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ влаштували конкурс талантів серед вихованців факультету №3.

Юнаки та дівчата поділилися своїми пісенними, хореографічними та акторськими здібностями.

Розпочався захід із хвилини мовчання за полеглими українськими захисниками та мирними громадянами, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України.

До присутніх звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

«Такі заходи вже стали для нашого вишу доброю традицією. Адже університет є не лише середовищем для здобуття освіти. Це також простір для реалізації талантів – у науці, спорті, управлінні або ж творчості. Й наше завдання – всебічно сприяти у цьому», – зазначив Роман Благута.

Учасниками дійства стали чотири команди студентів факультету №3.

Спершу виступила друга група здобувачів із піснею «Не питай».

Після цього присутні переглянули яскраву танцювальну постановку від представників третьої команди.

Вихованці із першої групи подарували публіці колоритний номер «День народження у селі».

Крім того, під час заходу пролунала пісня «За хмарами» у виконанні студенток із четвертої групи Тетяни Скіп та Христини Мухи.

А представники другої команди презентували динамічну сценку «Думки студентів».

Хлопці та дівчата із третьої групи заспівали зворушливу композицію Кузьми Скрябіна «Старі фотографії».

Зі сцени також пролунав вірш «Я хочу сказати простими словами».

Частиною концерту став також музичний виступ від колективу четвертої групи.

Завершилася подія спільною композицією «Одна калина» у виконанні талановитих першокурсників.

Вихованці ЛьвДУВС побували на «Різдвяній виставці»
У ЛьвДУВС відбулися захисти дисертацій за міждисци...