Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Community policing в дії: львівські патрульні розповіли молоді про важливість взаємодії поліції та громади

У Львівському державному університеті внутрішніх справ тривають пізнавальні зустрічі з практиками.  

Сьогодні до вишу завітали працівниці відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львівщини Марія Юзефів та Анна Ганущак.

Вони провели інтерактивне заняття для курсантів-другокурсників, під час якого розповіли про стратегію community policing.

Спікерки підкреслили, що цей підхід допомагає налагодити дієву взаємодію між правоохоронцями та громадою й розповіли про вдалі приклади такої співпраці.

Під час заняття здобувачі освіти обговорили принципи правоохоронної діяльності, які розробив Роберт Піль. У 1829 році він заснував міську поліцію Лондона та запропонував правила, яких слід дотримуватися правоохоронцям, аби забезпечити законність, порядок і безпеку у громаді.

Курсанти поділилися думками про кожен із дев'ятипринципів Піля, які досі залишаються актуальними у роботі правоохоронців.

На завершення зустрічі спікерки підсумували, що взаємодія поліції та громади є надзвичайно важливою, адже сприяє підвищенню рівня довіри населення.

У ЛьвДУВС відбулася зустріч з акторами Першого ака...
Шлях до відновлення: ветерани війни взяли участь у...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.