Британські фахівці навчатимуть здобувачів ЛьвДУВС професійної англійської мови

Сьогодні до Львівського державного університету внутрішніх справ завітали представники Міжнародної поліцейської асоціації з Лондона (Велика Британія) Марк О'Донг'ю та Давід Левіс. Незабаром вони втілюватимуть пілотний проєкт із вивчення професійної англійської мови для курсантів ЛьвДУВС. Він триватиме впродовж року.

Під час зустрічі перший проректор вишу Тарас Созанський та директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар обговорили з британськими експертами деталі навчання та специфіку програми.

На початку заходу для іноземних гостей продемонстрували презентаційний відеоролик про університет. Крім того, Тарас Созанський розповів про напрями підготовки поліцейських та особливості вступної кампанії.

Марк О'Донг'ю та Давід Левіс поділилися досвідом викладання англійської мови для поліцейських у США, Південній Африці, Камбоджі та європейських країнах.

«Ми прагнемо допомогти у тій ситуації, яка склалася в Україні через війну. Ваш народ надихнув увесь світ своїми мужністю та незламністю. Нині він стоїть на сторожі безпеки всієї Європи. У Великій Британії ми вже організували понад 50 волонтерських кампаній на підтримку українців. Пілотна програма з вивчення англійської для курсантів вашого університету є однією з таких ініціатив», – зазначив Давід Левіс.

Львівський патрульний провів практичне заняття для...
Курсанти університету побували у Книгарні #1