Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

лип.
09

«Передай вогонь Перемоги!»: у ЛьвДУВС провели естафету серед першокурсників

Спортивна подія відбулася сьогодні у навчально-тренувальному відділі «Верещиця».  

За перемогу в естафеті змагалися збірні курсантів перших курсів. До складу кожної із них увійшли п'ятеро учасників – 4-ро хлопців та дівчина.

Під час естафети команди повинні були якнайшвидше пройти три станції. Спершу учасники мали виконати вправу бьорпі, що складається з двох частин – віджимання та стрибка вгору. 

Потім хлопці й дівчата підіймали гирі, а на фінальному етапі – змагалися у човниковому бігу.

Такий спортивний захід для молоді організувала кафедра спеціальної фізичної підготовки факультету №2 у рамках Олімпійського дня. 

Переможцями естафети стала команда факультету №2, а друге місце здобули першокурсники факультету №3.

Вітаємо та бажаємо впевненого підкорення нових спортивних вершин!

  118 Hits
118 Hits
жовт.
13

Команда ЛьвДУВС перемогла у динамівських змаганнях із подолання смуги перешкод

Спортивна подія відбулася сьогодні у навчальному центрі Головного управління поліції Львівщини. Захід провели за ініціативи Львівської обласної організації ФСТ «Динамо». Учасники змагалися у подоланні смуги перешкод.  

У загальнокомандному заліку збірна Львівського державного університету внутрішніх справ продемонструвала найкращі результати та впевнено виборола перемогу.

Спортсмени ЛьвДУВС також здобули «срібло» в естафеті. Її учасниками стали викладач «Академії поліції» Микола Гіль та курсанти Станіслав Сіданич, Олександр Кужелевич і Василь Бігун.

Крім цього, представники вишу отримали призові місця в особистій першості. Микола Гіль виборов «золото» у 3-тій віковій групі, а Станіслав Сіданич здобув «бронду» серед наймолодших учасників.

До складу команди університету увійшли: третьокурсник факультету №2 Олександр Кужелевич, вихованці факультету №1 Максим Щурик і Василь Бігун, третьокурсники факультету №3 Олександр Чопик і Станіслав Сіданич, викладач циклу спеціальних дисциплін Західноукраїнського центру «Академія поліції» Микола Гіль, а також викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Тарас Мороз.

Щиро вітаємо збірну ЛьвДУВС із черговою перемогою! Пишаємося й бажаємо підкорення нових спортивних вершин! 

  438 Hits
438 Hits
жовт.
16

Вихованець ЛьвДУВС став срібним призером Кубка України з кікбоксингу WAKO

Студент 3-го курсу Інституту права Олег Бенькалович виборов «срібло» на Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Спортивна подія проходила у Хмельницькому з 12-го по 15-е жовтня.

Здобувач освіти ЛьвДУВС показав чудові результати та посів другу сходинку чемпіонату.

Відзначимо, що Олег Бенькалович захопився цим видом єдиноборств із дитинства. У свої 19 юнак вже став кандидатом у майстри спорту.

Серед його досягнень – перемога на Кубку світу з кікбоксингу, призові сходинки на Чемпіонаті Європи серед юніорів, а також численних всеукраїнських та міжнародних турнірах.

Пишаємося та вітаємо із новим спортивним здобутком!

  303 Hits
303 Hits
вер.
21

У День студентського спорту в університеті провели товариський матч із мініфутболу

У спортивному поєдинку зійшлися команди студентів Інституту права та факультету №3.  

Суддею матчу виступив доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Ігор Гнип. Він розповів, що суперники достойно боролися за перевагу на спортивному майданчику. У результаті із рахунком 5:4 перемогу здобули майбутні правники.

Слід відзначити, що спортивна подія відбулася за ініціативи Ради студентського самоврядування Інституту права та за підтримки кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2.

«Такі товариські матчі допомагають зміцнити зв'язки між студентами нашого університету, популяризують фізичну активність і здоровий спосіб життя серед молоді. Адже рух, фізична культура та спорт є надійним джерелом гарного настрою та доброго самопочуття!», - зауважив Володимир Вергун, представник Ради студентського самоврядування Інституту права. 

Захід організували з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, який щороку відзначають 20-го вересня.

  298 Hits
298 Hits
черв.
05

Команда ЛьвДУВС – серед призерів динамівських змагань із поліатлону

Збірна Львівського державного університету внутрішніх справ виборола «бронзу» на змаганнях із поліатлону під час «Динаміади-2023».  

До складу команди увійшли першокурсник факультету №3 Ярослав Прядун, курсант 3-го курсу факультету №1 Олександр Мельниченко та викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Тарас Мороз і Микола Кмицяк.

Загалом спортсмени боролися за першість у двох видах змагань: бігу на різні дистанції та плаванні.

В особистому заліку Тарас Мороз здобув перемогу у третій віковій групі.

Вітаємо наших спортсменів із черговим досягненням і бажаємо підкорення нових вершин!

  348 Hits
348 Hits
трав.
01

Курсанти ЛьвДУВС стали призерами всеукраїнського чемпіонату з гирьового спорту серед студентів

Днями у Києві відбувся чемпіонат України серед студентів за правилами Союзу гирьового спорту «Гвардійський ривок». У ньому взяли участь понад 200 спортсменів у складі 23-ох команд закладів вищої освіти.  

До збірної Львівського державного університету внутрішніх справ увійшли курсанти факультету № 3 Андрій Бережнюк та Микола Тарасюк, а також магістрант факультету № 1 Данило Вишинський.

В особистому заліку спортсмени ЛьвДУВС здобули призові місця.

У ваговій категорії до 73 кг Микола Тарасюк виборов «срібло». Також спортсмен виконав нормативи кандидата в майстри спорту.

А у ваговій категорії до 78 кг друге місце посів Данило Вишинський.

Тренували курсантів викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Микола Костовський та Михайло Домінюк.

Вітаємо спортсменів університету із черговим досягненням та бажаємо нових перемог! 

  288 Hits
288 Hits
квіт.
21

Курсант ЛьвДУВС виборов «бронзу» на Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичних метань

Призером спортивної події став першокурсник факультету №1 Олексій Навроцький.  

ІІ етап Кубку України з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф. Мельника та А. Боднарчука проходив у місті Кам'янець-Подільський на Хмельниччині. Змагання тривали впродовж двох днів.

Курсант ЛьвДУВС Олексій Навроцький посів третю сходинку серед юніорів у штовханні ядра, вагою 6 кг.

Це вже не перше досягнення талановитого спортсмена. Раніше він став чемпіоном Тернопільської області та увійшов до числа призерів всеукраїнських змагань зі штовхання ядра.

Наприкінці минулого року Олексія Навроцького було визнано кращим легкоатлетом Тернопільщини.

Вітаємо курсанта університету із черговим досягненням та бажаємо нових перемог! 

  225 Hits
225 Hits
груд.
01

Команда ЛьвДУВС виборола першість на динамівських змаганнях з боротьби самбо

До складу збірної університету увійшли третьокурсники факультету №1. Четверо з них – Роман Шийка, Денис Городнюк, Владислав Воронюк та Ніколай Томусяк – стали переможцями у своїх вагових категоріях. А Павло Стаднік здобув «бронзу».  

Тож у підсумку команда ЛьвДУВС впевнено посіла першу сходинку «Динаміади».

Вітаємо збірну університету із перемогою та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

  354 Hits
354 Hits
жовт.
21

Команда ЛьвДУВС виборола «срібло» динамівського турніру з мініфутболу

У Львові відбулись змагання з мініфутболу. Спортивна подія проходила у рамках «Динаміади-2022».  

Цьогоріч збірна ЛьвДУВС увійшла до числа кращих команд турніру. Наші спортсмени продемонстрували неабияку згуртованість та прагнення до перемоги. Тож у підсумку впевнено вибороли друге місце.

До складу збірної університету з мініфутболу увійшли старший викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 капітан поліції Тарас Луцький, курсанти Олег Фабрика, Роман Дзядук, Василь Бігун, Андрій Артимович, Володимир Кочетков, Володимир Коркішко, Тарас Харкевич, Максим Вовк та Роман Драницький.

Підготував команду до змагань її наставник, доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 майор поліції Ігор Гнип.

Вітаємо збірну університету із цим досягненням та бажаємо впевненого підкорення нових спортивних вершин!

  338 Hits
338 Hits
вер.
28

Курсант ЛьвДУВС виборов «бронзу» на Чемпіонаті Львівської області з боксу

Першокурсник факультету №2 Олег Данилюк став призером Чемпіонату Львівщини з боксу серед молоді. Юнак здобув третє місце у ваговій категорії 71 кг.

Курсант займається спортом з 5-річного віку та вже досяг чималих успіхів. У 2021-му став чемпіоном Львівської області з кікбоксингу та призером Чемпіонату України з цього виду спорту.

«Я планую й надалі розвиватися у професійному спорті. Адже переконаний, що поліцейський має бути фізично загартованим та готовим до труднощів», - зазначив Олег Данилюк.

Першокурсник розповів, що хоче стати спецпризначенцем і робитиме все для того, аби досягти своєї мрії.

Юнак також поділився враженнями про перші тижні навчання в університеті.

«Табірний збір був дуже насиченим. Ми брали участь у спортивних змаганнях та конкурсах. Разом боролися за перемогу. Це дуже сильно згуртувало нас!», - розповів першокурсник. 

  312 Hits
312 Hits
черв.
07

Студент ЛьвДУВС став переможцем Кубка світу з кікбоксингу

Першокурсник Інституту права ЛьвДУВС Олег Бенькалович виборов «золото» на Кубку світу з кікбоксингу. Вихованець вишу став кращим у розділі лоу-кік у ваговій категорії до 60 кг серед юніорів.

Студент здобув блискавичні перемоги у кожному поєдинку та впевнено посів першу сходинку.

Юнак вже багато років займається спортом та постійно бере участь у міжнародних змаганнях. Є переможцем Кубка світу з кікбоксингу та срібним призером Чемпіонату Європи серед юніорів.

Вітаємо талановитого студента із черговим досягненням і бажаємо нових здобутків та перемог! 

  345 Hits
345 Hits
квіт.
21

Випускник Львівського державного університету внутрішніх справ Віктор Легкодух виборов другу медаль на «Іграх нескорених»

«Ігри нескорених» - міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і чинних військових з інвалідністю. 

Фото: Максим Козицький, ФБ

"Віктор Легкодух здобув «срібло» у греблі на тренажері. З результатом у 807 метрів Віктор перевершив свій найкращий результат на 3 метри!, - зазначає очільник ОВА Львівщини. У скарбничці львів'янина на «Іграх нескорених» уже є «золото» у штовханні ядра".

Про це у своєму Телеграмі повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Фото: ЛМР

Віктор Легкодух захищав Україну від початку російсько-української війни. Пів року він воював у найгарячіших точках на сході України. У серпні 2014 року чоловік отримав важке вогнепальне мінно-вибухове поранення у хребет. Після тривалого лікування та реабілітації почав посилено займатися спортом.

У 2020 році Віктор здолав один з найпрестижніших світових забігів — 40-ий Лондонський марафон. Сьогодні – другу медаль на «Іграх нескорених» у Нідерландах.

Колектив університету пишається своїм випускником та бажає Віктору нових досягнень та перемог. 

  288 Hits
288 Hits
лют.
23

У ЛьвДУВС обрали найсильніших самбістів

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся чемпіонат з самбо. Боротьба велася у восьми вагових категоріях. За перемогу змагалися 7 команд з курсантів першого, другого та третього курсів. Участь взяли 56 здобувачів.

Переможців обирали працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2: головний суддя – майстер спорту України з боротьби самбо Володимир Ліпатов, майстер спорту з класичної боротьби Михайло Голодівський та майстер спорту з боротьби дзюдо Сергій Котов.

Секретарем змагань була завідувачка цієї кафедри, майстер спорту з боротьби самбо Олена Тьорло.

Переможці в особистій першості:

Вагова категорія «до 53 кг»:

І місце – курсант 2-го курсу факультету №2 Дмитро Нечипорук;

ІІ місце – курсант 1-го курсу факультету №3 Михайло Миськів;

ІІІ місце – курсант 1-го курсу факультету №1 Антон Волянський.

Вагова категорія «до 58 кг»:

І місце – курсант 2-го курсу факультету №3 Сергій Чебеляк;

ІІ місце – курсант 2-го курсу факультету №3 Іван Чепа;

ІІІ місце – курсант 2-го курсу факультету №3 Дмитро Войтик.

Вагова категорія «до 64 кг»:

І місце – курсант 2-го курсу факультету №1 Роман Шийка;

ІІ місце – курсант 3-го курсу факультету №1 Костянтин Деленгівський

ІІІ місце – курсант 1-го курсу факультету №2 Олександр Ліщук.

Вагова категорія «до 71 кг»:

І місце – курсант 2-го курсу факультету №2 Вадим Шпрудько;

ІІ місце – магістрант 1-го курсу факультету №3 Владислав Будига;

ІІІ місце – курсант 1-го курсу факультету №1 Юрій Фуц.

Вагова категорія «до 79 кг»:

І місце – курсант 2-го курсу факультету №2 Артур Ломак;

ІІ місце – курсант 1-го курсу факультету №1 Олег Камінець;

ІІІ місце – курсант 3-го курсу факультету №1 Володимир Франчук.

Вагова категорія «до 88 кг»:

І місце – курсант 2-го курсу факультету №1 Ніколай Томусяк;

ІІ місце – курсант 3-го курсу факультету №1 Роман Федейко;

ІІІ місце – курсант 2-го курсу факультету №2 Микола Кіф'як.

Вагова категорія «до 98 кг»:

І місце – курсант 2-го курсу факультету №1 Владислав Воронюк;

ІІ місце – курсант 2-го курсу факультету №1 Олександр Матвійчук;

ІІІ місце – курсант 1-го курсу факультету №3 Данило Поздришев.

Вагова категорія до «+98 кг»:

І місце – магістрант 2-го курсу факультету №1 Гоян Мар'ян;

ІІ місце – курсант 1-го курсу факультету №3 Максим Пачєв;

ІІІ місце – курсант 2-го курсу факультету №2 Олег Пітак.

У командній першості перемогу здобули:

І місце — факультет №2, 2-1 курс;

ІІ місце — факультет №1, 1-й курс;

ІІІ місце — факультет №3, 2-й курс.


Вітаємо переможців змагань та бажаємо нових спортивних досягнень!

  726 Hits
726 Hits
жовт.
23

Курсант ЛьвДУВС виборов «срібло» на Кубку Асоціації гирьового спорту України

 Курсант факультету №2 ЛьвДУВС Данило Вишинський став призером Відкритого Кубку Асоціації гирьового спорту України. Юнак виборов «срібло» одразу у двох дисциплінах.

Спортивна подія відбувалася впродовж трьох днів у місті Збараж, що на Тернопільщині. Учасниками змагань стали двоє курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ – Данило Вишинський та Павло Василина. Юнаки боролися за перемогу у ваговій категорії до 80 кг.

Підготував спортсменів до змагань старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Микола Костовський.

У дисципліні «Двоборство» вихованці вишу продемонстрували хороші результати. Данило Вишинський здобув у своїй ваговій категорії друге місце, а Павло Василина був четвертим.

Крім цього, Данило Вишинський посів другу сходинку у дисципліні «Довгий цикл».

Вітаємо наших спортсменів! Пишаємося та бажаємо нових звершень і перемог!

  326 Hits
326 Hits
© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.