• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

вер.
22

Заступник Міністра юстиції України прочитав лекцію для студентів Інституту права ЛьвДУВС

Під час заняття обговорили шляхи вирішення проблемних питань та викликів воєнного стану у діяльності підконтрольних сфер - примусового виконання рішень судів та інших юрисдикційних органів і судових експертиз.

Своїм практичним досвідом зі здобувачами освіти поділився Андрій Гайченко - заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби, доцент кафедри адміністративного, фінансового та банківського права Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом, доктор філософії в галузі права.

Спілкуючись зі студентами, він розповів про цікаві приклади із практики, а також відповів на усі запитання, які цікавили майбутніх правників.

Захід відбувся за ініціативи доцентки кафедри цивільно-правових дисциплін Інституту права Ольги Верби.

  29 Hits
29 Hits
вер.
22

Майбутні правники поспілкувалися із представницями Західного міжрегіонального управління Мін’юсту

До Інституту права ЛьвДУВС завітали Христина Верменічева, начальниця відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів, та її колега Мар'яна Лабик, головна спеціалістка цього ж відділу.  

Вони розповіли студентам про структуру й завдання Міністерства юстиції та його міжрегіональних управлінь.

Майбутні юристи також ознайомилися із роботою державних реєстраторів та дізналися, як відбувається їхнє підвищення кваліфікації.

Спікерки відповіли на усі запитання молоді, зокрема щодо умов працевлаштування у підрозділи Міністерства юстиції.

Як розповіли в Інституті права, зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Захід організували до Дня юриста, аби хлопці та дівчата могли краще ознайомитися зі своєю майбутньою професією.

  83 Hits
83 Hits
вер.
22

Курсантка ЛьвДУВС стала тренеркою програми «Життєстійкість 2.0»

Проєкт впроваджуватимуть в Україні, аби допомогти молоді долати труднощі в умовах війни.  

Програма «Життєстійкість 2.0» має на меті сформувати спільноту тренерів та тренерок, які проводитимуть навчання для молоді за принципом «рівний – рівному».

Учасницею проєкту стала курсантка 4-го курсу факультету №1 Юлія Мороз, яка вже має досвід тренерської діяльності. Днями вона пройшла навчання з підготовки тренерів із життєстійкості. 

«Я розповідатиму молоді, як відновлювати внутрішній ресурс, справлятися зі стресом та травмуючими подіями. Будемо також говорити про корисне мислення, співдію, взаємодопомогу й здорову комунікацію. Такі тренінги планую проводити у своїй громаді та рідному виші», - зазначила Юлія Мороз.

Проєкт зі створення практичної програми «Життєстійкість 2.0» реалізує громадська організація «Рада жінок Донеччини» у межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно із Міністерством молоді та спорту України.

  54 Hits
54 Hits
вер.
22

Першокурсники ЛьвДУВС пройшли військово-патріотичний вишкіл

Курсанти та курсантки університету навчалися, як діяти в бойових умовах, надавати допомогу пораненим, патрулювати на блокпостах та застосовувати безпілотники. Майбутні правоохоронці мали змогу отримати нові знання й відпрацювати чимало важливих навичок. 

Вишкіл складався із двох частин – теоретичної підготовки та практичних станцій.

Досвідчені викладачі розповіли молоді про алгоритм дій поліцейських у випадку виявлення вибухонебезпечних матеріалів. Курсанти та курсантки вчилися надавати невідкладну медичну допомогу й проводити евакуацію постраждалих в умовах бойових дій. Крім цього, дізналися, як застосовувати безпілотники для розвідки та дорозвідки місцевості. А ще - відпрацювали навички несення служби на блокпостах, штурму приміщень, пересування пересічною місцевістю у складі малих груп, облаштування інженерних укриттів під час обстрілу й бойового зіткнення, володіння стрілецькою зброєю.

Вишкіл провели викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 та Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Загалом вишкіл пройшли понад двісті курсантів та курсанток університету. 

  70 Hits
70 Hits
вер.
21

Команда ЛьвДУВС взяла участь у динамівських змаганнях із кульової стрільби

Сьогодні у Львові відбулись змагання за Кубок обласної організації ФСТ «Динамо» з кульової стрільби. Учасниками події стали представники різних підрозділів поліції та відомчих закладів вищої освіти, а також прикордонники, нацгвардійці й рятувальники.  

Львівський державний університет внутрішніх справ під час заходу представили курсанти 4-го курсу факультету №1 Олександр Мельниченко та Станіслав Павленко.

Учасники виконували вправу МП-1 на дистанції 25 метрів. Перед початком змагань кожен мав змогу випробувати зброю, зробивши три постріли.

Оцінювали учасників судді Сергій Банах та Олег Гажула.

  68 Hits
68 Hits
вер.
21

У ЛьвДУВС відбулися загальні збори товариства юних науковців вишу

Під час заходу учасники обрали нових співголів Наукового товариства.  

За результатами голосування, третьокурсниця факультету №1 Майя Мельник стала співголовою товариства від курсантів. Її підтримали понад 59% здобувачів. Таку ж кількість голосів отримала магістрантка Інституту права Анастасія Лазар. Відтепер вона презентуватиме під час засідання товариства студентську молодь.

Співголовою товариства від аспірантів, ад'юнктів, докторантів та молодих вчених визначено ад'юнкта кафедри кримінального процесу та криміналістики Наталію Тітову. За неї проголосували більше 96%.

Секретарем наукового товариства стала курсантка 3-го курсу факультету №1 Роксолана Мельник, яку підтримали майже 74%.

До голосування загалом доєдналися понад 160 здобувачів освіти.

Під час зібрання також затвердили представників наукових гуртків. Крім цього, обговорили теми засідань Координаційної ради товариства.

Про академічну доброчесність здобувачам вищої освіти ЛьвДУВС розповів адміністратор Інтернет-системи StrikePlagiarism.com старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи Володимир Когут.

Він акцентував увагу на тому, що саме вважається порушенням академічної доброчесності та які причини низької оригінальності роботи. Також наголосив на відповідальності за порушення академічної доброчесності.

Володимир Когут пояснив, що система розпізнає такі методи приховання академічного плагіату як переклад текстових запозичень, заміна слів синонімами чи символів з іншого алфавіту, вставлення між слова тексту білих знаків, мікропробілів, інтервалів, маніпуляція цитатами, навмисне використання ускладнених конструкцій у тексті, стилістична неоднорідність тощо. 

Начальниця відділу організації наукової роботи ЛьвДУВС Людмила Павлик розповіла молоді про наукові заходи та конкурси, що проходитимуть ще цього року. Вона закликала юних дослідників активно долучатися до їх проведення й підкреслила, що усю інформацію можна отримати на сайті університету у вкладці «Анонси».

Зокрема, 24 листопада у ЛьвДУВС відбудеться Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства в умовах війни».

Юнаки та дівчата також зможуть презентувати свої дослідження під час щорічного відомчого конкурсу наукових робіт.

  131 Hits
131 Hits
вер.
21

У День студентського спорту в університеті провели товариський матч із мініфутболу

У спортивному поєдинку зійшлися команди студентів Інституту права та факультету №3.  

Суддею матчу виступив доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Ігор Гнип. Він розповів, що суперники достойно боролися за перевагу на спортивному майданчику. У результаті із рахунком 5:4 перемогу здобули майбутні правники.

Слід відзначити, що спортивна подія відбулася за ініціативи Ради студентського самоврядування Інституту права та за підтримки кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2.

«Такі товариські матчі допомагають зміцнити зв'язки між студентами нашого університету, популяризують фізичну активність і здоровий спосіб життя серед молоді. Адже рух, фізична культура та спорт є надійним джерелом гарного настрою та доброго самопочуття!», - зауважив Володимир Вергун, представник Ради студентського самоврядування Інституту права. 

Захід організували з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, який щороку відзначають 20-го вересня.

  80 Hits
80 Hits
вер.
21

До Міжнародного дня миру у ЛьвДУВС влаштували патріотичний концерт

21-го вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. Цю дату було встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН як «день глобального припинення вогню». Сьогодні усі країни, де тривають бойові дії, закликають до припинення вогню й відмови від насильства хоча б впродовж цієї доби.  

З нагоди Міжнародного дня миру здобувачі освіти Львівського державного університету внутрішніх справ організували патріотичний захід. Він розпочався із виконання пісні «Україна єдина», яку заспівала Олена Хомишак. А вихованка вишу Вікторія Воробель виступила із композицією «Обійми».

Наступною на сцені з'явилася Мар'яна Кохан. У супроводі гітари вона заспівала пісню «Я з України». А після цього Богдан Остапчук продекламував поезію «Моя Україна».

Здобувачка освіти Карина Слісенко подарувала присутнім патріотичну композицію «Україна». Також зі сцени прозвучала популярна пісня «Чути гімн» у виконанні Станіслава Форманюка.

Олександра Шавалюк виступив із віршем Великого Кобзаря «Розрита могила», а Аліна Нахвостач продекламувала поезію «Мир на землі».

Здобувачка освіти Соломія Коваль заспівала пісню «Україна - це ми». А Марія Хвалібота прочитала вірш «Весна летить».

Наступною на сцені з'явилася Вікторія Дмитрик-Шикова з композицією «Ми хочемо миру». Із піснею «Люди» виступила Анна Ільїна. 

Здобувачки освіти Софія Саварин, Софія Поліщук, Вікторія Дмитрик-Шикова та Юлія Шеремет виконали пісню «Ми за мир». А після цього Наталія Шелест продекламувала вірш також присвячений миру.

Своїм талантом поділилися й Кароліна Скакунова. Вона заспівала пісню «Я вдома».

Насамкінець концерту прозвучав «Марш українських націоналістів» у виконанні групи курсантів університету.

  90 Hits
90 Hits
вер.
20

У ЛьвДУВС відбулись змагання з легкоатлетичного кросу

Учасниками спортивної події стали курсанти та курсантки університету. Вони змагалися у бігу на дистанціях 1000, 3000 та 5000 метрів.  

Захід організували до Міжнародного дня студентського спорту, який щороку відзначають 20-го вересня.

Перемогу у змаганнях виборола збірна першокурсників факультету №1. Другу сходинку посіла команда 2 -го курсу факультету №2, а третю - курсанти 1-го курсу факультету №3.

В особистому заліку на дистанції 1000 метрів серед дівчат найкращі результати продемонстрували:

1 місце – Софія Гонта, першокурсниця факультету №1;

2 місце – Марія Бенедицька, першокурсниця факультету №3;

3 місце – Софія Гнида, другокурсниця факультету №2.

Переможцями серед хлопців на цій дистанції стали:

1 місце – Артур Маслянка, першокурсник факультету №1;

2 місце – Андрій Артимович, третьокурсник факультету №1;

3 місце – Сергій Панчук, другокурсник факультету №2.

У трійку кращих на дистанції 3000 метрів увійшли:

1 місце – Віталій Попик, першокурсник факультету №1;

2 місце – Володимир Коркішко, третьокурсник факультету №2;

3 місце – Максим Миколайчук, першокурсник факультету №3.

Найшвидшими дистанції 5000 метрів були:

1 місце – Микола Грицик, першокурсник факультету №3;

2 місце – Василь Федишин, першокурсник факультету №1;

3 місце – Ілля Поляк, першокурсник факультету №2.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо успіхів та підкорення нових спортивних вершин!

  287 Hits
287 Hits
вер.
20

Львівська патрульна закликала молодь «говорити проти насильства»

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулось практичне заняття, присвячені протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству. Захід провела заступниця начальника відділу зв'язків з громадськістю патрульної поліції Львівщини Віра Проців. До обговорення доєдналися курсанти та курсантки 2-х курсів.  

На початку заняття спікерка запропонувала молоді поділитися міркуваннями про те, чому люди, які потерпають від насилля, не поспішають звертатися за допомогою й можуть роками мовчати про цю проблему.

Хлопці та дівчата переглянули соціальний відеоролик «Дім(не)безпеки». У ньому розповідається про випадки домашнього насильства в Україні. За статистикою, лише 10% постраждалих осіб заявляють про це до поліції. «Домашнє насильство овіяне страхами, соромом та стереотипами. Та що ми знаємо насправді? Час порушити мовчання та безсилля!», - йдеться у відео.

Віра Проців зазначила, що за допомогою до правоохоронців найчастіше звертаються жінки. Це близько 90% усіх випадків.

«Чоловіки часто бояться суспільного осуду, адже ще в дитинстві їм кажуть, що хлопці – не плачуть, вони мають бути сильними та мужніми. Тому у дорослому віці чоловіки часто намагаються відповідати цим стереотипам та соромляться визнати, що стали жертвою домашнього насильства», - пояснила спікерка. 

Вона також торкнулася теми інших гендерних стереотипів, що побутують і нині.

Віра Проців розповіла молоді про форми домашнього насильства. Зокрема зазначила, що воно може бути психологічним, фізичним, економічним та сексуальним, а також пояснила, у яких саме випадках настає кримінальна відповідальність. 

Представниця патрульної поліції поділилася кейсами із практики та наголосила на заходах, які правоохоронці можуть застосувати стосовно кривдника.

Насамкінець зустрічі спікерка закликала молодь «говорити проти насильства», спільно протидіяти цьому ганебному явищу, аби кожна постраждала особа знала, що їй допоможуть та підтримають.

Нагадаємо, в Україні діє Урядова «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству - 15-47 та єдиний контакт-центр, куди можна звертатися за безоплатною правовою допомогою – 0-800-213-103.

Повідомити про домашнє насилля можна, скориставшись чат-ботом https://t.me/police_helpbot, або ж за номером «102»

  81 Hits
81 Hits
вер.
19

Раду ветеранів та пенсіонерів ЛьвДУВС очолив Роман Сушко

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ провели звітно-виборчі збори ветеранської організації вишу.  

Спершу заслухали звіт про роботу ради за період з вересня 2019-го до вересня 2023-го року. Про це доповів Віктор Томас, який очолював раду у цей час.

Далі на зборах приділили увагу обговоренню збору коштів на підтримку ЗСУ та соціальний захист ветеранів. З цього питання виступив заступник голови ради Дмитро Удут.

Опісля обрали членів ради ветеранів та пенсіонерів ЛьвДУВС, а також голову структури. На посаду очільника ради було висунуто 3 кандидати. Більшість голосів отримав Роман Сушко - заступник начальника відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС.

Він запевнив, що й надалі опікуватиметься справами ветеранів університету й допомагатиме тим, хто найбільше потребує підтримки.

Після звітно-виборчих зборів члени ради та її новий очільник провели перше засідання ветеранської організації вишу.

  129 Hits
129 Hits
вер.
19

Курсанти ЛьвДУВС побували на одній із найбільших артподій року в Україні

Вихованці вишу відвідали «Модуль тимчасовості». Метою проєкту є допомогти у відновленні культурних об'єктів, що постраждали від воєнних дій. 

Захід вже проводили у Києві, Дніпрі та Луцьку. Його побачили понад 45 тисяч відвідувачів.

Наразі проєкт експонують на площі Олекси Гасина у Львові. Відвідати артподію можна до 8-го жовтня.

Виставка сформована арткритиком та головним редактором Beaux Arts Magazine Фабрісом Бусто. На двох поверхах представлені роботи 28-ми митців із України, Франції, США, Швейцарії, Південної Кореї, Португалії, Іспанії, Індії та Албанії. 

Тема виставки — «Тимчасовість». Також у рамках масштабного проєкту організували кінопокази, музичні перформанси, лекції та екскурсії.

Окрім цього, є змога відвідати сувенірний магазин із колабораціями українських брендів та митців. 

Аби зібрати кошти на відновлення обʼєктів культури, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення рф, команда проєкту сформувала спеціальний фонд. Його поповнюють із продажу квитків, речей у гіфт-сторі, а також робіт митців на благодійному аукціоні. Купуючи квиток на захід, курсанти та курсантки нашого університету також доєдналися до відновлення культурного спадку в Україні.

  63 Hits
63 Hits
вер.
19

Запрошуємо на День відкритих дверей у ЛьвДУВС

21 жовтня об 11:00 год. у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей «Обери професію своєї мрії». 

 Захід проходитиме за адресою: м.Львів, вул. Городоцька 26.

Ви отримаєте інформацію про:

- освітні можливості ЛьвДУВС;

- особливості вступу на навчання за державним замовленням;

- перспективи працевлаштування випускників.

Під час заходу майбутні абітурієнти та абітурієнтки зможуть поставити запитання відповідальному секретарю приймальної комісії ЛьвДУВС та ознайомитися з матеріальною базою університету.

Просимо попередньо зареєструватися та поставити запитання за посиланням

  38 Hits
38 Hits
вер.
18

Портрети Героїв та будні українців у час війни: у Львові відбулась експозиція «Там, де ми є»

Нещодавно другокурсники факультету №2 побували у Львівському палаці мистецтв та оглянули цей виставковий проєкт.

За словами організаторів, експозиція «Там, де ми є» - це мистецьке відображення війни. Вона висвітлює події, що розгорталися у Харкові під час повномасштабного вторгнення.

Її автор – видатний український художник Віктор Ковтун. Роботи створені у 2022-2023 роках.

На полотнах зображені подвиги рятувальників і медиків, портрети українських Героїв та повсякденне життя мирних мешканців зруйнованих міст. 

Більшість картин створені на основі подій у Харкові. Вони вражають болем, страхом, відчаєм та ненавистю до окупантів.

Серед робіт також є портрети видатних сучасників, зокрема головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного.

Проєкт реалізовано за підтримки керівництва Повітряних сил ЗСУ та Львівської обласної Національної спілки художників України.

  55 Hits
55 Hits
вер.
18

Молодь університету відвідала благодійну фотовиставку

Другокурсники факультету № 2 побували на експозиції «Діти - квіти України». Її презентували у Львівському палаці мистецтв.

Благодійний фотопроєкт розповідає історії маленьких українців та українок, яких торкнулася війна.

«На світлинах - очі дітей, які випромінюють допитливість, щирість та відвагу. Діти, які не мають безтурботного дитинства, бо втратили батьків через війну. Діти, котрі покинули дім через дії агресора та змушені стати дорослими. Вони - наше майбутнє, для них ми хочемо зберегти Україну», - зазначили організатори проєкту.

  68 Hits
68 Hits
вер.
18

Курсант ЛьвДУВС здобув «срібло» на динамівському чемпіонаті з боротьби самбо

Днями у Львові відбувся Чемпіонат України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Диманіада-2023». Захід тривав упродовж трьох днів.  

У результаті запеклих поєдинків друге місце чемпіонату виборов курсант 4-го курсу факультету №1 Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Шийка.

А другокурсник факультету №3 Максим Андрусяк достойно боровся за призове місце змагань, проте поступився супернику у сутичці за «бронзу».

Загалом учасниками чемпіонату стали понад 70 спортсменів із 11-ти закладів вищої освіти системи МВС.

Бажаємо нашим спортсменам нових успіхів та звершень! 

  25 Hits
25 Hits
вер.
15

В «Академії поліції» ЛьвДУВС відбувся випуск слухачів

Документи про завершення навчання за напрямом «Кримінальна поліція» отримали 22 випускники. Вони продовжать службу у підрозділах стратегічних розслідувань у Волинській, Закарпатській, Херсонській, Харківській, Донецькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Чернігівській, Черкаській та Сумській областях.  

Сьогодні у Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліція» пройшли урочистості з нагоди випуску слухачів.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання захисників та захисниць, які віддали життя, обороняючи Україну від ворога.

Після цього ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута та начальник Управління карного розшуку поліції Львівщини Сергій Молотов вручили випускникам документи про завершення первинної професійної підготовки.

Далі учасники урочистостей спільно виконали Державний Гімн України.

Із мотиваційною промовою до випускників звернувся очільник ЛьвДУВС Роман Благута. «Вітаю вас із успішним завершенням навчання. У кожного із вас – свій досвід та життєвий шлях. Проте усі ви прийняли рішення розпочати або ж відновити службу у Національній поліції України. Ви успішно пройшли первинну професійну підготовку за напрямом «Кримінальна поліція». Бажаю вам і надалі професійно зростати та розвиватися. Пам'ятайте, що наявність жетона поліцейського та службового посвідчення – це, насамперед, велика відповідальність. Дякую вам за те, що обрали службу у поліції. Зичу професійної наснаги, успіхів, здоров'я та Перемоги».

Начальник Управління карного розшуку ГУНП у Львівській області Сергій Молотов також привітав випускників із цією важливою подією у їхньому житті. «Ви обрали собі нелегкий, проте надзвичайно цікавий шлях. Вашим основним завданням буде боротися із організованою злочинністю. Бажаю вам хороших наставників, які навчать вас усім тонкощам професії та допоможуть опанувати цей фах», - зазначив Сергій Молотов.

Благословив поліцейських та побажав їм успішної служби настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці ЛьвДУВС Іван Ревуцький.

У добру путь, випускники! Служіть із честю!

  126 Hits
126 Hits
вер.
15

У Львові презентували проєкт «Custody Records»

Така система сьогодні запрацювала у двох підрозділах поліції Львівщини. Вона забезпечуватиме електронний облік та цілодобову фіксацію усіх дій щодо затриманих осіб. 

До презентації проєкту долучився ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута.

«Custody Records» встановили у Львівському районному управлінні поліції №1 та Львівському районному управлінні поліції №2. 

Під час презентації присутні ознайомилися із роботою системи у різних ситуаціях, зокрема під час затримання особи, яка підозрюється у вчиненні правопорушення.

«Ця система фіксує всі дії правоохоронців від моменту затримання особи до прийняття рішення судом щодо неї – як здійснюється затримання, як відбувається доставка затриманого до підрозділу, чи має затриманий побачення з адвокатом тощо. Загалом це стосується не лише затриманих, а й будь-якої особи, яка приходить до поліції: фіксується, скільки часу громадянин перебував у поліції, з якого приводу, що робив. Система має на меті забезпечити права кожного учасника процесу», – зазначив начальник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України Руслан Горяченко.

Загалом система «Custody Records» вже впроваджена у 68-ми підрозділах Національної поліції України.

За інформацією з сайту Львівської обласної військової адміністрації

Фото відділу комунікації поліції Львівщини

  116 Hits
116 Hits
вер.
15

У ЛьвДУВС відбулась презентація міжнародної організації студентів-правників ELSA

Університетську молодь закликали долучатися до спільноти, що об'єднує понад 60 тисяч здобувачів освіти та молодих юристів.  

«Європейська Асоціація Студентів Права» (ELSA) – це одна із найбільших незалежних студентських організацій. Вона представлена у більш ніж сорока країнах Європи, а її учасниками є здобувачі освіти з-понад 430-ти правничих факультетів.

Про діяльність цієї організації розповів президент осередку у Львові Максим Костюк. Днями він зустрівся із першокурсниками та представниками Ради студентського самоврядування Інституту права ЛьвДУВС. 

Спілкуючись із молоддю, Максим Костюк наголосив, що основними напрямами діяльності ELSA є організація міжнародних стажувань для студентів, проведення семінарів та конференцій, а також академічна діяльність.

«Ми створені для того, щоб інтегрувати сучасного студента-правника у професійну, наукову європейську спільноту та зробити його навчання ще більш цікавим!», - зазначив президент ELSA Lviv.

Зустріч відбулася у рамках Тижня громадянського суспільства, який цьогоріч вперше проводиться в Україні.

  106 Hits
106 Hits
вер.
15

У ЛьвДУВС відбулось заняття на тему «Дотримання права людини на медичну допомогу під час затримання»

Захід організували з нагоди Всесвітнього дня безпеки пацієнтів, що відзначається 17-го вересня.  

Лекцію провела членкиня Комітету медичного та фармацевтичного права та біоетики Національної Асоціації адвокатів України, голова Комітету захисту прав людини Ради адвокатів Львівської області, співзасновниця Благодійного фонду «Легіон світла», адвокатка, асистентка кафедри медичного права Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького Наталя Чорновус.

Спікерка поділилася з курсантами та курсантками кейсами зі власного досвіду. Наголосила, що кожна людина повинна знати свої права та обов'язки. Крім цього, кожен має право на отримання якісної медичної допомоги, медичну таємницю. Під час заняття також розглянули особливості дотримання права на надання медичної допомоги для затриманих осіб.

  90 Hits
90 Hits
© 2023 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.