• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

квіт.
23

Львівські патрульні розповіли курсантам про принципи community policing

До університету завітали інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області Ольга Яремчук, Святослав Герчаківський та Василь Демчина.

Хлопці та дівчата дізналися, що таке community policing та чому цей підхід набуває усе більшої популярності.

Правоохоронці зазначили, що дуже важливою є постійна комунікація поліції із населенням, вміння чути потреби людей та вчасно реагувати на них.

Спікери представили успішні проєкти, які вдалося реалізувати саме завдяки співпраці з громадою.

Під час зустрічі йшлося про чат-бот DrugHunters, покликаний запобігати поширенню наркотичних засобів та психотропних речовин.

Василь Демчина детально розповів про ініціативу Pitbull Lviv. Активісти цього громадського руху допомагають патрульним виявляти нетверезих водіїв. Така співпраця є прикладом успішної кооперації правоохоронців та громади задля покращення безпеки на дорогах.

Спілкуючись із молоддю, спікери також згадали про проєкт «Шкільний офіцер поліції», основною метою якого є підтримка безпечного середовища у закладах освіти.

  55 Hits
55 Hits
квіт.
23

Збережемо ліси разом: вихованці ЛьвДУВС вкотре підтримали екологічну ініціативу

Університетська молодь продовжує дбати про природу, організовуючи масштабні акції з озеленення.

Цього разу курсанти 2-го курсу факультетів №1 та №3 провели толоку у Винниківському лісництві.

На його території хлопці та дівчата висадили близько 700 саджанців дуба і сосни.

Приєдналася до доброї справи також фахівчиня відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Софія Петрів.

Активісти ЛьвДУВС закликають усіх охочих турбуватися про довкілля, долучатися до екопроєктів та об'єднувати зусилля заради майбутнього України.

  59 Hits
59 Hits
квіт.
23

Курсанти університету ознайомилися з роботою детективів Бюро економічної безпеки

Майбутні слідчі довідалися про цікаві кейси з практики й особливості досудового розслідування злочинів у сфері економіки.  

Бінарне заняття для другокурсників факультету №1 провела старший детектив Підрозділу детективів Територіального управління БЕБ у Львівській області Руслана Кавчак.

Вона розповіла молоді про завдання, які виконує Бюро, та його структуру. 

Далі поділилася досвідом з практики. Акцентувала на порядку проведення слідчих дій, зокрема обшуку й допиту.

Хлопці та дівчата дізналися про найбільш резонансні справи, які розслідували детективи Бюро.

Вихованці вишу також мали змогу отримати відповіді на усі свої запитання.

На завершення зустрічі Руслана Кавчак наголосила на тому, що у БЕБ працює чимало випускників Львівського державного університету внутрішніх справ, адже це один із кращих вишів, що готує фахових правників. 

Слід зазначити, що таке заняття із практиком відбулося за ініціативи доцентки кафедри кримінального процесу і криміналістики факультету №1 Оксани Дуфенюк.

  69 Hits
69 Hits
квіт.
23

На базі ЛьвДУВС відбулись змагання серед поліцейських Львівщини

Команди правоохоронців боролися за першість у чемпіонаті «Кращі за професією». 

Захід проходив на базі Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛьвДУВС.

Учасниками події стали збірні районних управлінь та відділів поліції, полку поліції особливого призначення та Головного управління поліції Львівщини.

Правоохоронці змагалися у дисциплінах, які є визначальними при виконанні бойових завдань, – виконували практичні вправи зі стрільби, долали смугу перешкод, демонстрували прийоми самозахисту, навички екстремального водіння й надання домедичної допомоги.

«Золото» чемпіонату виборола збірна Дрогобицького відділу поліції, «срібло» здобула команда полку поліції особливого призначення, а «бронзу» отримали правоохоронці Стрийського районного управління поліції. Також визначили кращих у кожній номінації.

Переможці змагань представлятимуть поліцію Львівщини на всеукраїнському чемпіонаті. 

Світлина відділу комунікації поліції Львівської області

  90 Hits
90 Hits
квіт.
23

Представниця університету долучилася до відкриття кризової кімнати, дружньої до дитини

Нещодавно у Червонограді, що на Львівщині, запрацювала нова кризова кімната для роботи з дітками, що постраждали від домашнього насильства або стали його свідками. 

До відкриття цього важливого соціального простору доєдналася і завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС Олександра Захарова.

Фахівчиня поділилася практичними кейсами інтерв'ювання дітей, що зазнали насилля, за методикою «Зелена кімната».

Крім того, розповіла про основні аспекти використання анатомічних ляльок під час опитування неповнолітніх.

Відзначимо, що проєкт реалізували за підтримки Департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА, громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» та Червоноградського відділу поліції ГУНП Львівщини.

  68 Hits
68 Hits
квіт.
22

В університеті стартував тренінг від КМЄС з використання 3D-сканера

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ розпочався тренінг від Консультативної місії Європейського Союзу. Подія триватиме впродовж п'яти днів.

Учасниками навчання стали представники Головного управління Національної поліції у Львівській області, а також науково-педагогічні працівники університету: завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 Андрій Хитра, а також доценти цієї ж кафедри Оксана Дуфенюк та Сергій Марко.

Своїм досвідом роботи з 3D-сканером поділяться польські тренери Вероніка Вінярска та Мірослав Кенджерскі.

Навчання складатиметься з дев'яти модулів, під час яких учасники отримають навички і знання з використання передових технологій лазерного сканування, створення документації місця події, аналізу кримінальних та дорожніх сценаріїв, вимірювання об'єктів за допомогою системи eSURV, обробки отриманих даних та фотограмметрії.

Протягом тренінгу кожен учасник виконуватиме практичні вправи зі сканування змодельованого на полігоні кафедри місця вчинення тяжкого злочину та обробки результатів.

Правоохоронці також розвинуть навички аналізу слідів та симулювання кримінальних сценаріїв за допомогою спеціалізованих програм. Це допоможе підвищити рівень їхньої професійної компетентності.

Після завершення тренінгу учасники отримають відповідні сертифікати.

  84 Hits
84 Hits
квіт.
22

Мури старовинного міста: курсанти ЛьвДУВС оглянули оборонні споруди Львова

Першокурсники факультету №2 побували на екскурсії історичною частиною міста Лева й дізналися чимало цікавого про його фортифікації.

Вихованці вишу оглянули Міський та Королівський арсенали, а також комплекс Бернардинського монастиря.

Про особливості оборонної архітектури Львова XVI-XVII століть молоді розповіла провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Людмила Андрушко.

Спікерка зауважила, що будівництво укріплень на території Львова розпочалося ще 1362-го року. Завдяки міцним спорудам наше місто було неодноразово збережене від загарбників.

«Ці величні мури є «документом минулого», тож заслуговують на особливу увагу та вивчення», – підкреслила Людмила Андрушко.

Захід відбувся з нагоди Дня пам'яток історії та культури, який щороку відзначають у квітні.

  69 Hits
69 Hits
квіт.
22

ЛьвДУВС доєднався до всеукраїнського проєкту «Незламні правничі школи»

Проєкт було створено для обміну позитивними освітніми практиками, популяризації новітніх досягнень правничих шкіл та надання додаткових можливостей для посиленої співпраці.  

Впродовж цього тижня спікерами проєкту «Незламні правничі школи» будуть науково-педагогічні працівники Інституту права ЛьвДУВС.

Вони презентуватимуть основні положення сертифікатної програми «Європейські правові цінності: досвід для України у сфері кримінального провадження». Цю програму було розроблено у межах грантового проєкту Еразмус+ напряму Жан Моне. 

«Очевидно, що за декілька лекцій наші спікери не зможуть представити весь матеріал сертифікатної програми, тому зосередяться на ключових проблемах. Та, якщо запропонована тема викличе в учасників інтерес, вони зможуть увійти до наступного набору програми, адже вона реалізується дистанційно», - зазначив у своєму вступному слові ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

Він побажав усім, хто доєднався до проєкту «Незламні правничі школи», плідної та цікавої дискусії.

Привітав учасників також директор Інституту права ЛьвДУВС Іван Красницький. 

Сертифікатна програма, яку представлять мої колеги, є одним із видів неформальної освіти, де усі, хто цікавиться відповідною проблематикою, можуть отримати додаткові знання у сфері кримінального провадження. Переконаний, що така інформація буде корисною, а наш досвід – зацікавить представників правничих шкіл України», - підкреслив Іван Красницький.

У рамках проєкту виступлять професорки кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Ірина Гловюк та Лариса Брич, а також доцентки цієї кафедри Віра Навроцька й Оксана Горпинюк. 

Слід зазначити, що Всеукраїнський освітній проєкт «Незламні правничі школи» триває вже 11-й тиждень. Його метою є об'єднати та підтримати студентів-правників та науково-педагогічних працівників правничих шкіл у складний для нашої країни період.

  110 Hits
110 Hits
квіт.
22

Представникам ЛьвДУВС презентували проєкт «Custody Records»

Днями працівники університету побували із ознайомчим візитом в ізоляторі тимчасового тримання №4 Головного управління Національної поліції Львівщини.

Під час заходу вони дізналися, як функціонує установа й ознайомилися з умовами перебування затриманих осіб.

Розглянули також завдання комплексу «Custody Records», що спрямований на захист прав кожного учасника процесу від неправомірних дій та безпідставних звинувачень.

Про переваги цієї системи представникам вишу розповіли начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Ігор Верхоляк, керівник ізолятора тимчасового тримання Олександр Марушкевич, старший інспектор цього сектору Наталія Рутковська та старший інспектор з особливих доручень Андрій Скупейко.

Крім того, вони поділилися реальними кейсами використання «Custody Records» під час роботи із затриманими.

  85 Hits
85 Hits
квіт.
22

Представниця університету долучилася до обговорення сучасних шляхів розвитку України

Фахівчиня відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ ЛьвДУВС Софія Петрів взяла участь у X Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку, що об'єднав молодь з різних куточків нашої держави.  

Юнаки та дівчата розглянули проблеми співпраці громад, влади, медіа та підприємців для ефективної відбудови України.

У рамках форуму Софія Петрів розповіла про діяльність та актуальні завдання громадської організації «Флора», що реалізує екологічні ініціативи задля захисту довкілля.

Захід відбувся за сприяння Міністерства молоді та спорту України й Всеукраїнського молодіжного руху «Let's do it, Ukraine».

  57 Hits
57 Hits
квіт.
22

В «Академії поліції» ЛьвДУВС відбулася зустріч із практиками

Днями до університету завітали представники Управлінь головної інспекції ГУНП Одеської, Чернігівської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей.  

Вони поспілкувалися зі слухачами Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». 

Зокрема розповіли про свій практичний досвід й поділилися напрацюваннями у сфері протидії домашньому насильству.

Долучився до заходу також начальник сектору дотримання прав людини Львівського районного управління поліції №2 Тарас Хом'як.

Фахівець ознайомив присутніх із принципами дії комплексу «Custody Records», акцентував на його структурі та завданнях.

Крім того, слухачі «Академії поліції» переглянули відеоматеріали, де зафіксовано приклади ефективності цього проєкту.

Нагадаємо, завдяки цілодобовому відеоспостереженню система покликана гарантувати безпеку та гідні умови перебування затриманих у відділку.

Наразі її впроваджено у понад дев'яноста підрозділах Національної поліції України.

  70 Hits
70 Hits
квіт.
22

У ЛьвДУВС відзначили переможців та призерів змагань з легкоатлетичного кросу

Сьогодні ректор університету Роман Благута подякував молоді за здобутки у сфері спорту та вручив нагороди переможцям і призерам університетських змагань із легкоатлетичного кросу.  

Нагадаємо, захід відбувся минулого тижня. Учасниками спортивної події стали понад 50 здобувачів вищої освіти ЛьвДУВС.

У загальнокомандному заліку найкращий результат продемонструвала збірна другокурсників факультету №2. «Срібло» здобула команда першокурсників факультету №3, а «бронзовими» призерами стали курсанти 1-го курсу факультету №1.

Найкращий результат на дистанції 1000 метрів серед дівчат показала вихованка 2-го курсу факультету №2 Сніжана Борецька. Друге місце посіла курсантка 2-го курсу факультету №1 Христина Варениця. А третє - другокурсниця факультету №2 Сніжана Борецька.

«Золото» на дистанції 1000 метрів серед хлопців здобув курсант 2-го курсу факультету №3 Дмитро Любінець. «Срібло» отримав третьокурсник факультету №1 Андрій Артимович. А «бронзу» - вихованець 2-го курсу факультету №2 Денис Сах.

Перше місце на дистанції 3000 метрів посів курсант 1-го курсу факультету №2 Максим Тодеріко. Друге - вихованець цього ж факультету Іван Ориджук. А третє - Максим Миколайчук, першокурсник факультету №3.

На дистанції 5000 метрів перемогу здобув курсант З-го курсу факультету №1 Владислав Вознякевич, «срібло» отримав першокурсник факультету №3 Микола Грицик, а 3 місце посів курсант 2-го курсу факультету №2 Сергій Панчук.

Нагородження переможців та призерів змагань із легкоатлетичного кросу відбулося також у навчально-тренувальному відділі «Верещиця».

Вітаємо курсантів та курсанток вишу зі спортивними здобутками! Бажаємо успіхів та наснаги!

  83 Hits
83 Hits
квіт.
20

Обери професію своєї мрії: у ЛьвДУВС відбувся Open Day для вступників

Львівський державний університет внутрішніх справ вкотре відчинив двері для майбутніх абітурієнтів. Сьогодні до вишу прийшли більше сотні юнаків та дівчат, аби дізнатися більше про навчання у відомчому виші. 

До закладу освіти разом із батьками завітали вступники із 13-ти регіонів України – Львівської, Волинської, Вінницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Житомирської, Запорізької областей, Хмельниччини, Рівненщини й Закарпаття, а також Миколаївщини, Черкащини та Полтавщини.

Зустріч із молоддю проходила у Центрі дозвілля університету. На початку події присутні спільно виконали Державний Гімн України.  

А після цього - вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих Героїв, які віддали життя у боротьбі проти ворога.

Далі відбулася презентація університету. Хлопці та дівчата переглянули відеоролик, у якому розповідається про освітні можливості ЛьвДУВС.

Привітав майбутніх абітурієнтів у стінах закладу ректор вишу Роман Благута.

«Під час підготовки фахівців ми робимо акцент на практику. Це стосується не лише тих, хто згодом працюватиме у поліції, але й майбутніх психологів, правників та управлінців. Крім цього, у ЛьвДУВС впроваджуються програми міжнародної академічної мобільності, завдяки яким наші студенти мають змогу відвідувати заклади вищої освіти за кордоном. Наш університет створює чимало можливостей для усебічного розвитку особистості у різних сферах, зокрема спорті, науці та творчості, участі у курсантсько-студентському самоврядуванні. Тож запрошуємо вас на навчання до нашого вишу й бажаємо успіху під час складання вступних випробувань!», - звернувся до молоді Роман Благута.

Усі, хто завітав на захід, також мали змогу поспілкуватися із відповідальним секретарем приймальної комісії Юрієм Назаром. Він розповів про особливості цьогорічної вступної кампанії та детально відповів на усі запитання молоді.

Талановиті вихованці вишу подарували присутнім творчі виступи.

Курсантка 2-го курсу факультету №1 Вікторія Воробель заспівала зворушливу композицію «Журавлі».

Із танцювальним номером виступили другокурсники факультету №2 Іванна Семчук та Євген Обаль. 

А студентка 1-го курсу Інституту права Леся Мандзюк виконала патріотичну пісню «Гімн землі».

Неодмінною частиною заходу були й видовищні показові виступи курсантів університету.

Майбутні вступники разом із батьками оглянули різні локації вишу - криміналістичну лабораторію, навчальний ситуаційний центр, комп'ютерно-лінгафонний клас, бібліотеку, кабінет інформаційних технологій, а також стрілецький тир.

Хлопці та дівчата, які обрали професію поліцейського, мали змогу подати онлайн-анкету на порталі для кандидатів на навчання. А представники нашого університету допомогли молоді зробити цей важливий крок на шляху до реалізації їхньої мрії.

  166 Hits
166 Hits
квіт.
19

У ЛьвДУВС відбувся науково-практичний семінар «Психічне здоров’я особистості в кризовому суспільстві»

На заході йшлося про застосування методики "текст-малюнок-текст" для інтеграції особистого досвіду та обговорення психологічного огляду проблем, пов'язаних з сучасною війною. Учасники також розглянули техніки позитивної психотерапії, використання методу "синквейн" та метафоричних асоціативних карт для саморегуляції психічних станів.

На початку події до присутніх звернулася проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська.

«Цей семінар було започатковано декілька років тому та організовано у формі майстер-класів Інститутом управління, психології та безпеки нашого університету. Сьогодні маємо можливість навчитися розуміти себе, інших, почути тих, хто поруч із нами, зрозуміти їхні потреби й підтримати та допомогти», - наголосила Ольга Балинська.

Приєднався до вітань і директор Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС В'ячеслав Бліхар.

«Під час війни питання психічного здоров'я стає нагальним. Згодом це стане викликом для всього українського суспільства, адже наш народ прагне відшукати шляхи відновлення свого психічного благополуччя. Це проблема не лише для окремих осіб, а й для усього соціуму. Сьогоднішній семінар повинна стати важливим ресурсом для науковців та практиків задля вдосконалення системи захисту та збереження психічного здоров'я українців»,- підкреслив В'ячеслав Бліхар.

Модерувала дискусію заступниця директора Інституту Зоряна Кісіль.

Учасники семінару обговорили різноманітні психологічні методики.

Першою презентувала свої наукові напрацювання доцентка кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, керівниця відокремленого підрозділу ВГО Арт-терапевтична асоціація у Хмельницькій області Лариса Подкоритова. Вона розповіла про застосування авторської методики «Текст-малюнок-текст». За допомогою використання цієї арттерапевтичної техніки можна розвинути здатність до особистісної рефлексії та сформувати основні прийоми стабілізаціїпсихоемоційних станів.

Доцентка кафедри теоретичної психології Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ Оксана Христук акцентувала увагу на психологічному оглядіо сновних проблем особистості, пов'язаних з війною на сучасному етапі.

Техніки позитивної психотерапії для самодопомоги у складні часи окреслив Павло Бачинський, керівник Львівського представництва Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, тренер м'яких навичок (softskills), фасилітатор, консультант в методі Позитивної психотерапії Н.Пезешкіана, організатор T&D-подій.

Крім цього, йшлося про використання техніки «синквейн» та метафоричних асоціативних карт для саморегуляції психічних станів. Про це детально розповіла професорка кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Мілорадова.

Учасники також розглянули феноменологічну складову методу системних розстановок, щоб дослідити нашу резильєнтність і визначили опори, на яких вона ґрунтується. Такий майстер-клас провела завідувачка кафедри теоретичної психології ІУПБ ЛьвДУВС Зоряна Ковальчук.

Наприкінці події психолог Трускавецького шпиталю, консультант-терапевт з кризової психології, фасилітатор, консультант з військової психології, фахівець у галузі біосугестивної терапії Вікторія Бикова поділилась використанням методу біосугестивної психотерапії.

Серед установ, представники яких доєдналися до заходу, були: Державний науково-дослідний інститут МВС України, Національна академія внутрішніх справ, Харківський національний університет внутрішніх справ, Одеський державний університет внутрішніх справ, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Харківський національний медичний університет, Державний університет «Житомирська політехніка», Хмельницький національний університет, Відокремлений підрозділ громадської організації «Арт-терапевтична асоціація» у Хмельницькій області, Львівське представництво Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, а також Трускавецький шпиталь.

  118 Hits
118 Hits
квіт.
19

У ЛьвДУВС триває пілотний проєкт із вивчення професійної англійської мови

Впродовж двох днів курсанти та курсантки університету мали змогу поспілкуватися із британським колегою, поліцейським Марком О'Доног'ю, який завітав на засідання дискусійного клубу.  

Хлопці та дівчата продовжили вдосконалювати свої розмовні навички із англійської. Цього разу говорили про безпеку в інтернет-просторі й протидію кіберзлочинності. Учасники поділилися думками про те, як не стати жертвою фішингу та захистити свої приватні дані у мережі.

До дискусії доєдналися курсанти та курсантки факультетів №1 і №2.

Марк О'Доног'ю привіз із собою британські видання й запропонував молоді обговорити теми, про які пише місцева преса.

Завдяки такому завданню здобувачі освіти вдосконалили навички читання та розуміння текстів англійською мовою, засвоїли нову лексику й змогли впевненіше спілкуватися іноземною та висловлювати свої думки.

Нагадаємо, впродовж року у ЛьвДУВС реалізується проєкт «English in Policing for Ukraine». Ця ініціатива громадської організації «Об'єднання етичної підтримки» з Великої Британії покликана допомогти університетській молоді у вивченні професійної англійської мови.

  88 Hits
88 Hits
квіт.
19

Здобувачі освіти та працівники ЛьвДУВС пройшли навчання з інформаційної гігієни у час війни

Курсанти, студенти та працівники вишу опанували два курси на онлайн-платформі Prometeus та отримали відповідні сертифікати.  

Учасники навчання дізналися, як розпізнавати фейки та протидіяти ворожій пропаганді. Спікери курсу розповіли, як формується інформаційне поле під час активної фази війни, що таке ІПСО та як вони працюють.

Здобувачі освіти й працівники університету також отримали знання про правила інформаційної гігієни за сучасних умов.

Практичний курс доступний за покликанням http://surl.li/ldwwz

Ще один корисний ресурс – «Безпека в інтернеті під час війни». Цей курс допоможе навчитися ефективно оперувати цифровими інструментами, зокрема, соціальними мережами. А ще розповість, як захистити свою особисту інформацію в інтернеті та вберегтися із кібершахрайств.

Курс складається із чотирьох модулів й призначений для усіх, хто користується цифровими технологіями. Пройти навчання можна за цим лінком http://surl.li/khyea

  73 Hits
73 Hits
квіт.
19

У ЛьвДУВС влаштували День гостинності для школярів

До університету завітали учні з Сокальщини.  

Старшокласники, які навчаються у Стенятинській загальноосвітній школі, мріяли побувати у ЛьвДУВС, аби дізнатися більше про професію поліцейського. Тож представники вишу запросили їх на День гостинності й влаштували екскурсію найцікавішими локаціями.

Зі школярами зустрілися працівники відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи. Вони розповіли про особливості вступу до відомчого вишу й роздали буклети з інформацією про освітні можливості ЛьвДУВС.

Старшокласники побували у криміналістичній лабораторії, поспілкувалися із курсантами університету й дізналися про їхні враження від навчання.

Далі учні завітали до ситуаційного центру «102» й сучасного комп'ютерного класу, де їм презентували унікальну освітню програму «Правоохоронні інформаційні системи».

Хлопці та дівчата також відвідали загальну бібліотеку й завітали до тиру.

Нагадаємо, вже цієї суботи у ЛьвДУВС відбудеться День відкритих дверей для вступників. Захід розпочнеться об 11.00 годині й проходитиме за адресою: місто Львів, вул. Городоцька, 26.

Просимо майбутніх абітурієнтів попередньо зареєструватися за посиланням

  105 Hits
105 Hits
квіт.
19

Збірна ЛьвДУВС виборола «бронзу» на Кубку Львівщини з гирьового спорту

Учасниками масштабної події стали близько сотні спортсменів.  

Особисто-командний Кубок області з гирьового спорту проходив впродовж двох днів на базі Львівської політехніки.

За результатами змагань збірна Львівського державного університету внутрішніх справ увійшла до числа кращих. У командному заліку наші спортсмени посіли третю сходинку. А в особистому – здобули чимало нагород.

Другокурсник факультету №3 Андрій Бережнюк виборов «золото» у ваговій категорії до 95 кг. А його однокурсник Ярослав Прядун став «срібним» призером у категорії до 68 кг. 

Вихованець факультету №2 Микита Горбань здобув друге місце серед спортсменів до 95 кг. А курсантка цього ж факультету Валентина Кедю виборола «срібло» у категорії до 68 кг.

«Бронзовими» призерами змагань стали першокурсник факультету №2 Віталій Лозинський (вагова категорії до 73 кг) та вихованець факультету №1 Олег Канівець (у категорії до 85 кг).

Пишаємося нашими спортсменами! Вітаємо та зичимо нових здобутків і перемог! 

  106 Hits
106 Hits
квіт.
18

Вихованці ЛьвДУВС зустрілися з відомою письменницею

Студенти Інституту права поспілкувалися із авторкою романів у жанрі «реальних історій» Світланою Талан.

Під час зустрічі письменниця розповіла про свій творчий шлях та процес створення текстів. Вона поділилась історією написання свого першого роману «Коли ти поруч» та усіма складнощами, які їй довелося здолати, аби книга побачила світ.

У незалежному опитуванні та голосуванні твори письменниці «Коли ти поруч», «Розколоте небо» та «Оголений нерв» - серед тридцяти кращих українських видань останнього десятиліття. А роман «Букет улюблених квітів» посів почесне місце серед бестселерів українською мовою.

Світлана Талан поділилася спогадами із 2014-го року та розповіла про своє життя у Сєверодонецьку.

«Під час бойових дій я не ховалася у підвалі. Я сідала читати молитву і тремтливими руками починала набирати текст. Записувала усе, що відчувала у цей час, усе, що відбувалося навколо. Я розуміла, що згодом моя свідомість може викривити спогади, а для мене було важливим занотувати цю історію, яка твориться на наших очах», - зазначила письменниця.

Хлопці та дівчата дізнались про волонтерські поїздки та всеукраїнські акції зі збору книжок для бійців, які започаткувалаСвітлана Талан.

«Ця зустріч із письменницею додала мені натхнення та мотивації. Приємно поринути у творчу атмосферу та дізнатися про життєвий шлях відомої авторки», - поділилася враженнями про захід студентка Інституту права Богдана Ониськів.

  94 Hits
94 Hits
квіт.
18

Науковці та практики обговорили актуальні питання підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

Круглий стіл, присвячений цій важливій темі, відбувся сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ.  

Дискусія стосувалася кількох напрямів. Зокрема йшлося про запити стейкхолдерів щодо ефективної фахової підготовки правоохоронців в умовах воєнного стану. Учасники також розглянули особливості професійно-психологічної підготовки та військово-патріотичного виховання поліцейських у контексті адаптації до умов служби. Обговорили й інноваційні підходи в реалізації освітньо-професійних програм підготовки правоохоронців. Крім цього, поділилися думками щодо реалізації принципів безбар'єрності та гендерного паритету у підготовці фахівців і фахівчинь для підрозділів Нацполіції.

Із вітальним словом до учасників події звернулася проректорка університету Ольга Балинська. «Оскільки напрямів поліцейської діяльності є чимало, ми традиційно запросили до дискусії представників практично усіх підрозділів Національної поліції. Сьогодні разом із практиками будемо обговорювати важливі питання підготовки майбутніх правоохоронців. Ми зібрали за цим круглим столом стейкхолдерів, аби з'ясувати, на чому потрібно акцентувати увагу та що саме додати в освітній процес, аби випускник відомчого вишу був готовим до служби в сучасних умовах», - підкреслила вона.

Модератором дискусії виступив заступник директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Данило Йосифович.

Під час круглого столу йшлося про актуальні питання підготовки слідчих і дізнавачів для органів досудового розслідування Національної поліції України. Своїми думками щодо цієї теми поділився заступник начальника СУ ГУНП у Львівській області Андрій Одинець.

Керівник Управління карного розшуку поліції Львівщини Сергій Молотов презентував доповідь про особливості виявлення та документування кримінальних правопорушень підрозділами кримінальної поліції в умовах воєнного стану.

Про особливості роботи підрозділів кіберполіції в умовах воєнного стану розповіла Валерія Івкова, старша інспекторка Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції НПУ.

Учасники розглянули й основні аспекти службової діяльності дільничних офіцерів поліції в умовах сьогодення. Своїм практичним досвідом та спостереженнями щодо цього поділилася Тетяна Дубно, старша інспекторка з особливих доручень дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності поліції Львівщини.

Очільниця сектору по протидії домашньому насильству Львівського районного управління поліції № 1 Марта Василькевич розповіла про домашнє насильство крізь призму війни та роль поліції у його подоланні.

А керівник відділу організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування (моніторингу) Управління вибухотехнічної служби ГУНП у Львівській області Андрій Ільків наголосив на порядку дій та правилах поведінки поліцейських у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Окрім цього, під час заходу йшлося про реалізацію принципів взаємодії правоохоронців та громадян під час воєнного стану. Своїми міркуваннями щодо цієї важливої теми поділилася Марія Гримак, начальниця відділу звʼязків з громадськістю патрульної поліції Львівщини.

Про зміст та напрями патріотичного виховання молоді розповів завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету № 3 ЛьвДУВС Ярослав Когут.

А психологиня відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Львівського державного університету внутрішніх справ Альона Леус презентувала доповідь щодо актуальних питань професійно-психологічної підготовки поліцейських в умовах воєнного стану.

Декан факультету №1 ЛьвДУВС Руслан Шехавцов виступив із дослідженням, що стосувалося проблемних аспектів формування компетентностей у майбутніх слідчих Національної поліції.

Під час заходу також обговорили важливість врахування вимог стейкхолдерів при впровадженні інноваційних підходів у реалізації освітньо-професійних програм зі спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» при підготовці поліцейських в умовах воєнного стану. Цю тему розглянув Данило Йосифович, заступник директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС. 

Доцентка кафедри інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів факультету № 2 Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Огірко розповіла про інноваційні підходи в реалізації освітньої програми «Правоохоронні інформаційні системи» у час війни.

Під час круглого столу також виступила Наталія Серватяк, депутатка Львівської районної ради та обласна лідерка руху «ЗеЖінки». Її презентація стосувалася теми безбар'єрності як нової суспільної норми. 

Наприкінці заходу радниця ректора ЛьвДУВС з гендерних питань Ірина Євхутич акцентувала увагу на гендерному балансі та принципу рівності у підготовці фахівців для підрозділів Національної поліції України.

Учасниками події стали представники Слідчого управління, Управління вибухотехнічної служби, Управління кадрового забезпечення, Управління карного розшуку, Управління кримінального аналізу, Управління міграційної поліції та Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області. Доєдналися й фахівці з Управління патрульної поліції Львівщини, Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області й Львівського районного управління поліції №1. До дискусії також долучилися представники Львівської районної ради й науковці Львівського національного університету природокористування та Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського.

  181 Hits
181 Hits
© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.