Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

лип.
19

У ЛьвДУВС обговорили виклики в організації архівної справи під час війни

Сьогодні на базі Львівського державного університету внутрішніх справ провели семінар-нараду на тему «Організація архівної справи у підрозділах системи МВС в умовах воєнного стану».

Захід відбувся за ініціативи директора Департаменту з питань режимно-секретної діяльності Міністерства внутрішніх справ України Юрія Терещенка.

Учасниками події стали представники поліції Львівщини, Сервісних центрів МВС та працівники ЛьвДУВС.

Спікерами заходу виступили: директорка Галузевого державного архіву Міністерства внутрішніх справ України Ольга Музичук, її заступниця Вікторія Бульбонюк, начальниця відділу режимно-секретного та документального забезпечення ЛьвДУВС Олена Сорокач, завідувачка відділення документування службової діяльності вишу Зоряна Колодійчук та заступник начальника управління – начальник режимно-секретного відділу управління режиму та технічного захисту інформації ГУНП Львівщини Ігор Довбуш.

«Внаслідок повномасштабної збройної агресії ворога завдання і можливості Галузевого державного архіву МВС значно змінилися. Слід розуміти, що документи є не лише культурною спадщиною, але й «свідками свого часу». Тож вкрай важливо для нас зберегти історії нинішньої війни, зокрема той пласт архівних справ, що інформують про злочини російських окупантів на території України», – наголосила директорка Галузевого державного архіву МВС Ольга Музичук.

Учасники розглянули етапи експертизи цінності, завдяки якій визначають майбутнє певного документа – його ліквідацію, тимчасове або ж постійне зберігання у Національному архівному фонді.

Під час дискусії Ольга Музичук також відзначила, що цифрова епоха ускладнила ситуацію із довготривалою фіксацією та захистом матеріалів для використання у майбутньому.

Водночас спікерка підкреслила, що провідні держави світу не нехтують паперовим форматом документів, попри зручність електронних носіїв.

Оскільки архіви мають неабияке культурне, юридичне значення та цінність для дослідження історії нашої держави, є унікальним за своєю суттю інформаційним ресурсом, їхньому зберіганню слід приділяти особливу увагу.

  82 Hits
82 Hits
лип.
19

В університеті тривають захисти дисертаційних досліджень

Сьогодні пройшло ще два захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії за міждисциплінарною освітньо-науковою програмою «Економічна безпека соціально економічних систем».  

Першим своє наукове дослідження презентував Роман Грень. Він працював над темою «Підвищення рівня інноваційної безпеки України в умовах розвитку цифрової економіки».

Науковий керівник роботи – доктор економічних наук, професор, професорка кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету №3 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС Ірина Ревак.

Опоненти – доктор економічних наук, професор, професорка кафедри економічної кібернетики факультету менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ольга Іляш та доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Назар Демчишак.

Цього ж дня свою дисертацію захистила Ірина Штангрет. Вона працювала над дослідженням на тему «Розвиток системи економічної безпеки підприємства в умовах цифрової трансформації економіки».

Офіційними опонентами виступили: доктор економічних наук, професор, завідувач відділу проблем соціально-гуманітарного розвитку регіонів Державної установи «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього Національної академії наук України» Тарас Васильців та доктор економічних наук, професор, професорка кафедри економічної кібернетики факультету менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ольга Іляш.

Наукове керівництво роботою здійснював доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та обліку Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Степан Мельник.

Вітаємо дослідників зі здобуттям ступеня доктора філософії! Зичимо натхнення та успіхів!

  113 Hits
113 Hits
лип.
19

Історії української сміливості: курсанти ЛьвДУВС зустрілися із захисником, який боронить державу від ворога

Про власний досвід служби у лавах оборонців юнакам та дівчатам розповів військовослужбовець, розвідник Василь Кернадз.

Він поділився спогадами з передової, зокрема згадав про участь свого підрозділу у звільненні територій на Харківщині.

Разом із побратимами Василь Кернадз пройшов численні бої, неодноразово відбиваючи наступ окупантів та знищуючи російську техніку.

Захисник показав вихованцям вишу світлини зруйнованих ворожих машин та зразки озброєння, що їх загарбники використовують у війні проти України.

Продемонстрував й інші архівні кадри та відеоматеріали часів своєї служби на лінії фронту.

Чоловік закликав молодь бути згуртованими й наполегливими та щодня працювати для підтримки українських Героїв.

  60 Hits
60 Hits
лип.
18

Дружня підтримка для захисників: у ЛьвДУВС реалізують проєкти для ветеранів та учасників бойових дій

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ продовжують впроваджувати програму розвитку ветеранського спорту. Вона покликана підтримати українських Героїв, які отримали важкі поранення на фронті.

Аби допомогти їм швидше відновитися у період реабілітації, для захисників регулярно організовують різні активності.

Цього разу викладачі вишу провели для воїнів заняття з настільного тенісу та силове тренування.

Крім того, презентували проєкт «Автошколи для осіб з інвалідністю», що діє на базі ЛьвДУВС. Захисники поспілкувалися з інструкторами Автошколи та на практиці вчилися керувати автомобілем із ручним управлінням.

У рамках програми ветерани, учасники бойових дій та їхні родини також мають змогу займатися мініфутболом, гирьовим спортом та фітнесом.

Відзначимо, що у нашому виші вони можуть звернутися за психологічною та правовою консультацією.

  82 Hits
82 Hits
лип.
18

У ЛьвДУВС стартує подання заяв для вступу на бакалаврат за кошти фізичних та юридичних осіб

19-го липня у Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочинається подання заяв для вступу на бакалаврат за кошти фізичних та юридичних осіб.  

Абітурієнти можуть зробити це через особистий електронний кабінет вступника до 31-го липня (до 18.00 год.).

У ЛьвДУВС ви можете обрати такі освітньо-професійні програми:

  • Право;
  • Правоохоронні інформаційні системи;
  • Правоохоронна діяльність;
  • Психологія;
  • Менеджмент та безпека бізнесу;
  • Аудит та фінансова безпека. 

Конкурсний відбір для здобуття ступеня бакалавра відбувається за результатами національного мультипредметного тесту. Вступники також мають подати мотиваційний лист.

Перелік вагових коефіцієнтів оцінок конкурсних предметів НМТ доступний за покликом.

Якщо маєте більше запитань щодо вступу – звертайтеся до Приймальної комісії ЛьвДУВС за номером: (032) 295-47-73.

  64 Hits
64 Hits
лип.
17

У ЛьвДУВС відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Право»

Свої наукові напрацювання на розгляд разової спеціалізованої вченої ради презентувала Олена Старостенко.  

Тема її дисертаційного дослідження - «Кримінально-правова характеристика та кваліфікація злочинів, що вчиняються службовими особами у сфері кредитування».

Офіційними опонентами здобувачки виступили: доктор юридичних наук, професор, професор кафедри конституційного, міжнародного і кримінального права юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса Роман Мовчан та кандидат юридичних наук, професор, професорка кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ Ольга Кришевич.

Наукове керівництво здійснював кандидат юридичних наук, професор, директор Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ Іван Красницький.

Вітаємо Олену Старостенко з успішним захистом дисертації! Бажаємо наснаги й нових здобутків у науковій сфері!

  182 Hits
182 Hits
лип.
16

Представники ЛьвДУВС обговорили із міжнародними партнерами особливості підготовки судових експертів в Україні

Нещодавно відбулася онлайн-зустріч науково-педагогічних працівників Львівського державного університету внутрішніх справ із фахівцями Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та проєкту ЄС «Право-Justice».

Захід відбувся за участю директора Інституту права Івана Красницького, декана факультету №1 Руслана Шехавцова, завідувачки відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександри Захарової і викладачів ЛьвДУВС.

Присутні розглянули сучасні проблеми української системи судової експертизи та перспективи її вдосконалення з огляду на євроінтеграційний курс нашої держави.

Йшлося і про аспекти якісної підготовки та підвищення кваліфікації майбутніх фахівців у цій сфері.

У рамках зустрічі учасники також обговорили можливість створення на базі Інституту права ЛьвДУВС пілотного проєкту для навчання судових експертів.

  89 Hits
89 Hits
лип.
16

«Я живий завдяки підтримці рідних та побратимів», - ветеран війни Іван Головатий

Нещодавно у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася чергова зустріч із учасником російсько-української війни. Цього разу майбутні правоохоронці мали змогу поспілкуватися із захисником України Іваном Головатим із позивним «Отець». 

«Свій бойовий шлях я розпочав ще у 2014-му році, коли служив у транспортній міліції. Разом із колегами двічі їздив у зону АТО. А після виходу на пенсію, у 2015-му, зрозумів, що не можу залишатися осторонь, а хочу й далі боронити рідну землю від ворога. Тоді ж доєднався до добровольчого батальйону «ОУН» та вирушив воювати на Донеччину», - розповів Іван Головатий.

У тому ж 2015-му пройшов справжнє «бойове хрещення» й отримав перше поранення. Тоді ж врятував життя побратимові, якому уламок влучив у хребет.

«На війні ти розумієш, хто ти насправді й на що здатен заради інших», - підкреслив захисник.

Після року служби стрільцем він став керівником вишкільного центру й займався підготовкою добровольців. 

Після початку повномасштабного вторгнення брав участь у боях на донецькому напрямку й знову отримав поранення.

«Я живий тільки завдяки моїй сім'ї та побратимам. Рідні завжди підтримували мене, розуміли, чекали й молилися за мене», - поділився ветеран. 

Він розповів вихованцям вишу про ситуацію на фронті й злочини, які окупанти вчиняють проти мирного населення.

«Ви обрали дуже складну та відповідальну професію і маєте бути готовими боронити нашу країну. Тому важливо, аби ви вже зараз проходили військові вишколи та вчилися надавати домедичну допомогу у бойових умовах», - підсумував захисник. 

На завершення зустрічі він відповів на усі запитання, які цікавили молодь.

  90 Hits
90 Hits
лип.
15

У ЛьвДУВС стартувала вступна кампанія для майбутніх курсантів та курсанток

Cьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочалася реєстрація абітурієнтів, які обрали фах поліцейського.  

Юнаки та дівчата успішно пройшли відбір у Головних управліннях Національної поліції за місцем проживання. Попереду – наступний важливий крок на шляху до омріяної професії - випробування рівня фізичної підготовки.

Цього року іспит проходитиме у три етапи. Вступники здаватимуть нормативи з бігу на дистанціях 100 м та 1000 м, а також комплексну силову вправу.

Для вступу до університету майбутні курсанти та курсантки мають також надати результат НМТ, або ж пройти усну співбесіду в університеті.

Один із цьогорічних абітурієнтів - 17-річний Максим із Чернівецької області. Хлопець вирішив стати правоохоронцем, як його тато.

«Приклад батька завжди надихав мене. Тому я вирішив продовжити його справу. Ще в дитинстві зрозумів, що хочу бути саме поліцейським. Обрав для себе факультет №1, бо мрію працювати слідчим», - розповів юнак. 

Ще одна абітурієнтка - 16-річна Вікторія з Дрогобицького району Львівської області.

У школі дівчина найбільше цікавилася історією та правознавством.

«Бажання пов'язати своє життя саме з правоохоронною діяльністю з'явилося в мене у старших класах. Я дуже уважно обирала виш, розглядала різні варіанти та зрештою зрозуміла, що хочу навчатися саме тут, у Львівському державному університеті внутрішніх справ», - поділилася Вікторія. 

Бажаємо нашим абітурієнтам та абітурієнткам успішно здолати усі випробування й досягнути своєї мети!

  245 Hits
245 Hits
лип.
15

Вихованці ЛьвДУВС відвідали тематичну лекцію до Дня Української Державності

Доцент кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету №3, кандидат філософських наук Олег Поцюрко провів заняття для курсантів-першокурсників.  

Спікер розпочав лекцію із діалогу зі здобувачами щодо самого визначення терміну «державність». Далі наголосив, що державотворчі процеси в Україні, були пов'язані з боротьбою за власну землю, волю та традиції, як правило, із сусідніми державами, які постійно здійснювали загарбницьку політику щодо України.

А ще в своїх державотворчих намаганнях українці завжди йшли в ногу з європейськими націями.

«Ключовим для українців у нинішньому протистоянні з московським загарбником є, перш за все, фізичне виживання, усвідомлення кожним своєї значущості для збереження української ідентичності, мови, свободи, культури, демократичних цінностей, державності задля майбутніх поколінь», - наголосив Олег Поцюрко.

У рамках тематичної лекції курсанти та курсантки вишу також переглянули фільм «Історія України за 15 хвилин».

День Української Державності цьогоріч відзначається вже втретє. Ця важлива дата покликана нагадати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки походять ще з Руської середньовічної держави, центром якої був Київ.

  83 Hits
83 Hits
лип.
15

Інститут права ЛьвДУВС отримав подяку від бригади Нацгвардії

Аби підтримати українських захисників, студенти й працівники Інституту права постійно долучаються до різноманітних акцій і зборів, виступають співорганізаторами благодійних турнірів та ярмарків.  

Сьогодні під час засідання ректорату очільник університету Роман Благута урочисто вручив керівнику Інституту права Іванові Красницькому подяку від бійців та командування 12-ї бригади спеціального призначення полку «Азов».

Таку відзнаку Інститут одержав за підтримку та допомогу цьому підрозділу Національної гвардії України, а також громадянську позицію.

Інститут права вже понад два роки активно взаємодіє із благодійною організацією «Ти ніколи не будеш один», яку очолює випускник нашого вишу Богдан Зданевич.

Завдяки такій співпраці вдалося реалізувати чимало волонтерських ініціатив та зібрати кошти на придбання дронів для українських захисників.

Дякуємо університетській молоді за небайдужість та добрі справи, що допомагають наблизити нашу Перемогу над ворогом!

  126 Hits
126 Hits
лип.
15

У ЛьвДУВС відбулися урочистості до Дня Української Державності

З нагоди цього історично важливого свята в університеті провели шикування за участі слухачів Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».  

«Сьогодні ми вшановуємо тисячолітню історію українського державотворення. Цей день вкотре нагадує про стійкість та єдність нашого волелюбного народу, який за будь-яких історичних обставин ставав на захист рідної землі», – відзначила ведуча заходу, фахівчиня відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Ірина Микитюк.

Присутні спільно виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання пам'ять Захисників і Захисниць, які віддали життя у боротьбі проти загарбників.

Наприкінці події настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, протоієрей Іван Ревуцький відправив поминальну панахиду за полеглими Героями.

  186 Hits
186 Hits
лип.
15

В університеті провели чергове засідання Вченої ради

На початку заходу ректор ЛьвДУВС Роман Благута вручив атестат вченого звання професора доцентові кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 Сергію Марку.  

Присутні розглянули питання організації підготовки університету до цьогорічної вступної кампанії.

Крім того, було підбито підсумки роботи Вченої ради за 2023-2024 навчальний рік.

Учасники засідання створили комісію з перевірки рівня педагогічної, навчально-методичної та наукової роботи здобувача вченого звання професора.

Було внесено зміни до освітньо-професійних програм, а також затверджено Положення про порядок призначення на посади декана факультету, директора інституту та їхніх заступників, діяльність яких безпосередньо пов'язана з освітнім або науковим процесом.

Вчена рада рекомендувала статтю наукового співробітника науково-дослідної лабораторії ЛьвДУВС Інни Вишневської до участі у конкурсі на здобуття премії імені академіка Миколи Панова.

У рамках засіданнябуло створено разові ради для проведення захисту дисертацій щодо присвоєння ступеня доктора філософії.

  126 Hits
126 Hits
лип.
12

Поліцейські Служби освітньої безпеки пройшли перепідготовку у ЛьвДУВС

Близько місяця на базі Львівського державного університету внутрішніх справ тривали курси зі спеціалізації офіцерів Служби освітньої безпеки. Таке навчання проходило у рамках проєкту, що реалізується Національною поліцією України за підтримки Міністерства внутрішніх справ та Міністерства освіти і науки.  

Сьогодні поліцейські СОБ склали комплексний підсумковий іспит й отримали свідоцтва про проходження спеціалізації. Їх вручили очільник університету Роман Благута та перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський.

«Нині ми вперше проводимо випуск за спеціалізацією «Служба освітньої безпеки». Дякую вам за активність під час занять і відгуки про навчання. Цей проєкт лише розвивається, проте за ним - майбутнє, адже ми живемо і працюємо заради наших дітей та їхнього захисту», - підкреслив ректор вишу Роман Благута.

Поліцейські СОБ будуть активно взаємодіяти із усіма учасниками освітнього процесу, а також іншими підрозділами Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та службами у справах дітей, аби комплексно, спільними зусиллями забезпечити належний рівень безпеки школярів.

Загалом навчання на базі ЛьвДУВС успішно пройшли майже півтори сотні офіцерів Служби освітньої безпеки з чотирьох областей – Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської.

  183 Hits
183 Hits
лип.
12

Колектив ЛьвДУВС висловлює співчуття родині КОРЕЙБИ Андрія Володимировича

Колектив Львівського державного університету внутрішніх справ висловлює щире співчуття родині з приводу смерті колишнього провідного фахівця Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС КОРЕЙБИ Андрія Володимировича (07.06.1982 – 11.07.2024).  

Передчасно у такі молоді роки пішов із життя Андрій Володимирович, який був добрим наставником для здобувачів вищої освіти ЛьвДУВС, сумлінно виконував службові обов'язки у стінах університету.

Разом із найближчими та найріднішими людьми Андрія щиро сумуємо та поділяємо гіркоту втрати. Вічна та світла пам'ять!

Поховання відбудеться 13.07.2024. О 10:00 год. у каплиці по вул. Пекарська, 52 буде парастас. Після цього - поховання на цвинтарі с. Малехів.

  80 Hits
80 Hits
лип.
12

ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ

У новому відео проєкту "Наставники безпеки" МВС розповідає про Івано-Франківський ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання.

Його очільником є генерал поліції третього рангу Валерій Середа. Чоловік має значний досвід у правоохоронній та викладацькій діяльності. 3 2014 року і дотепер захищав Україну на передовій. Упродовж відео очільник ліцею розповідає про облаштування території, навчальних аудиторій, пансіону для проживання. Зараз активно триває остання фаза ремонтних та оздоблювальних робіт.

 Які умови вступу до ліцеїв, як відбуватиметься освітній процес та яку професію можна буде отримати після навчання у ліцеї? Розповідаємо у МВС Подкасті

На території ліцею є кілька корпусів: навчальний, у якому також розташована їдальня, пансіон для проживання із комфортними кімнатами та зонами для відпочинку, спортивна зала із тренажерами, актова зала. Усі аудиторії оснащені сучасною технікою та обладнанням, є медична частина та пункт охорони.

Валерій Середа зазначає, що ліцеї безпекового спрямування та національно - патріотичного виховання МВС України - це перший проєкт, спрямований на комплексну підтримку дітей, чиї батьки отримали поранення на фронті, зникли безвісти або загинули. У ліцеях працюватимуть фахові викладачі та вихователі, які стануть не лише наставниками, а й друзями для учнів. Минулого тижня МВС розповіло про ліцей безпекового спрямування та національно - патріотичного виховання у Дніпрі.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Більше про Івано-Франківський ліцей МВС – дивіться у нашому відео.

  76 Hits
76 Hits
лип.
12

Учасником проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» став нацгвардієць, який представлятиме Україну на «Іграх Нескорених»

Євген Тюрін проходив підготовку в Автошколі на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.  

Сьогодні він успішно склав іспит із практики у Сервісному центрі МВС та отримав посвідчення водія категорії «В».

Євгену – 31 рік, він родом з Донеччини. У 2017-му доєднався до лав Національної гвардії України. Воював на Сході, а після повномасштабного вторгнення – брав участь в обороні столиці.

У квітні 2022-го отримав важке поранення в бою на Луганщині. Після цього тривалий час проходив лікування й реабілітацію, переніс більше десяти складних операцій. Та завдяки підтримці рідних і побратимів зумів повернутися до активного життя.

До війни Євген керував вантажівками й мав посвідчення водія категорії «С». Проте завжди прагнув отримати й інші категорії.

Коли проходив реабілітацію, дізнався про проєкт «Автошколи для осіб з інвалідністю».

«Мені розповіла про таку можливість Ольга Руднєва, СЕО центру Superhumans. І я звернувся до Автошколи у Львові. Тут проходив заняття з інструктором – вчився керувати авто із ручним управлінням», - зазначив Євген.

Він також підкреслив, що такий проєкт є дуже потрібним, тож його слід розвивати й надалі. 

Нині Євген Тюрін продовжує службу у Національній гвардії. А ще активно займається спортом – стрільбою з лука, настільним тенісом, грає у футбол на милицях. Він успішно пройшов відбір до національної збірної та представлятиме Україну на «Іграх Нескорених», що відбудуться взимку наступного року у Канаді.

Захисник також опікується питанням доступності й прагне, аби українські міста були більш адаптованими для людей з інвалідністю, яких через війну ставатиме дедалі більше. 

Нагадаємо, проєкт «Автошколи для осіб з інвалідністю» реалізується МВС України за ініціативи Першої Леді Олени Зеленської.

Його метою є створити рівні можливості для кожного та кожної, хто прагне отримати посвідчення водія. 

  100 Hits
100 Hits
лип.
11

Вихованці ЛьвДУВС плетуть маскувальні сітки для фронту

Університетська молодь продовжує долучатися до волонтерських акцій на підтримку українських воїнів.  

Курсанти-першокурсники плетуть маскувальні сітки в одному із волонтерських осередків на Яворівщині. Вони приходять сюди кожного тижня, аби підтримати наших Захисників і Захисниць.

Вихованці вишу також щотижня приходять до Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука. Тут діє Волонтерський центр, де виготовляють маскувальні сітки для наших оборонців. Така ініціатива покликана захистити українських воїнів від ворожих обстрілів.

Днями до акції доєдналися студенти факультету №3. Вони виготовили понад 4 метри квадратних сітки.

Вихованці ЛьвДУВС переконані: навіть невеликі справи наближають нас до Перемоги. Тож будуть і надалі долучатися до волонтерського руху та активно допомагати нашим оборонцям.

#дружня_підтримка

  124 Hits
124 Hits
лип.
09

«Передай вогонь Перемоги!»: у ЛьвДУВС провели естафету серед першокурсників

Спортивна подія відбулася сьогодні у навчально-тренувальному відділі «Верещиця».  

За перемогу в естафеті змагалися збірні курсантів перших курсів. До складу кожної із них увійшли п'ятеро учасників – 4-ро хлопців та дівчина.

Під час естафети команди повинні були якнайшвидше пройти три станції. Спершу учасники мали виконати вправу бьорпі, що складається з двох частин – віджимання та стрибка вгору. 

Потім хлопці й дівчата підіймали гирі, а на фінальному етапі – змагалися у човниковому бігу.

Такий спортивний захід для молоді організувала кафедра спеціальної фізичної підготовки факультету №2 у рамках Олімпійського дня. 

Переможцями естафети стала команда факультету №2, а друге місце здобули першокурсники факультету №3.

Вітаємо та бажаємо впевненого підкорення нових спортивних вершин!

  125 Hits
125 Hits
лип.
08

Курсанти ЛьвДУВС зустрілися із випускником університету, українським захисником Тарасом Диндерисом

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч із випускником вишу, учасником російсько-української війни Тарасом Диндерисом. У лютому 2022-го він пішов добровольцем на фронт, аби боронити Україну від ворога.

Спілкуючись із курсантами, захисник поділився теплими спогадами про навчання у рідному виші та розповів про роботу у карному розшуку. Він також очолював відділ боротьби з незаконним обігом наркотиків, був керівником Буського та Шевченківського райвідділків.

Під час широкомасштабного вторгнення Тарас Диндерис доєднався до 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Спершу протистояв ворогу на Миколаївщині, де служив у підрозділі артилерії. Згодом захищав Україну на Херсонщині, у Кривому Розі, на донецькому та харківському напрямках.

Отримав важке поранення у бою під Бахмутом й тривалий час проходив реабілітацію.

Захисник поділився з молоддю різними історіями з фронту.

«Ми не маємо права думати про поразку. І ви, як майбутні офіцери поліції, повинні бути готовими до боротьби проти ворога», - зазначив Тарас Диндерис.

 Він порадив курсантам та курсанткам наполегливо працювати над собою й ніколи не втрачати віри у власні сили.

  296 Hits
296 Hits
© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.