Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Факультет №1

з підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України

Контакти

м. Львів, вул. Городоцька, 26

fps@lvduvs.edu.ua

(032) 255-45-69

Загальна інформація

Факультет з підготовки слідчих було створено у 2003 році відповідно до вимог наказу МВС України від 07.03.2003 № 218. У 2011 році наказом ЛьвДУВС від 11.11.2011 № 278 було реорганізовано у факультет з підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування. В подальшому у 2015 році відбулася його реорганізація у факультет № 1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ створений (наказ ЛьвДУВС від 11.11.2015 № 278, наказ ЛьвДУВС від 28.09.2016 № 207). Крайні організаційно-штатні зміни відбулися у листопаді 2024 року (наказ МВС України від 01.11.2024 № 738), в результаті яких навчальний підрозділ трансформований у факультет № 1 (з підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України).

До складу факультету №1 входять три кафедри: загальноправових дисциплін; кримінального права та кримінології, кримінального процесу та криміналістики.

Факультет № 1 здійснює підготовку за спеціальністю 081 «Право» освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр».

На факультеті працює 40 працівників, з них атестованих - 13. Науково-педагогічний склад - 33 працівники, з яких 2 доктора наук та 31 кандидат наук / доктор філософії. З вченими званнями професора 1 працівник, доцентів – 31. За час існування факультету його очолювали к.ю.н., доцент Парасюк Михайло Васильович, к.ю.н, доцент Марін Олександр Костянтинович, д.ю.н., доцент Макарчук Володимир Михайлович, к.ю.н., доцент Авраменко Олексій Володимирович.

З січня 2021 року факультет очолює кандидат юридичних наук, професор, підполковник поліції Шехавцов Руслан Миколайович.

З навчальних дисциплін фундаментального та професійно-практичного циклу підготовлені методичні матеріали, які включають в себе програми навчальних дисциплін, силабуси, робочі програми навчальних дисциплін, плани проведення семінарських, практичних занять та методичні рекомендації до них, методичні рекомендації для вивчення питань які виносяться на самостійну підготовку, методичні рекомендації для написання курсових робіт, завдання до проведення поліцейських квестів. Матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу складають навчально-криміналістичні комплекси, обладнані сучасними техніко-криміналістичними засобами, наочними, імітаційними матеріалами тощо, що забезпечує моделювання під час проведення практичних занять умов проведення слідчих (розшукових) дій, максимально наближених до тих, які мають місце на практиці.

Невід'ємною складовою факультету є зв'язок із практичними підрозділами. На факультеті ведеться систематична, планова, налагоджена співпраця з Головним слідчим управлінням Національної поліції України, слідчим управлінням ГУНП України у Львівській області та його структурними підрозділами, Львівським НДЕКЦ МВС України, а також прокуратурою Львівської області, Національним антикорупційним бюро, Державним бюро розслідувань, місцевими судами м. Львова, Вищим антикорупційним судом, Верховним Судом.

Наукові дослідження науково-педагогічних працівників факультету здійснюються за темою «Протидія злочинам, підслідним Національній поліції: правові, кримінологічні та криміналістичні аспекти» (державний реєстраційний номер 0124U005075) та впроваджуються у діяльність підрозділів Національної поліції України.

Основні зусилля науково-педагогічних працівників факультету зорієнтовані на якісне забезпечення освітнього процесу необхідною науковою, навчальною та методичною літературою.


© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.