Загальна інформація
Кафедра інформаційних технологій заснована 11 вересня 2000 року згідно наказу МВС України від 08.08.2000 року №528 та наказу Ректора ЛІВС при НАВСУ №86 о/с від 11.09 2000 року. За час свого функціонування кілька разів змінювала свою назву (інформатики та спеціальної техніки, інформаційних технологій у діяльності ОВС, інформаційних технологій, інформатики, інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів).
Головним завданням кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі використання інформаційних технологій у практичній роботі Національної поліції України та інших правоохоронних органів.
При кафедрі створено науково–дослідний гурток здобувачів вищої освіти. Матеріально–технічна база кафедри - п'ять комп’ютерних класи.
Навчальний процес із здобувачами вищої освіти забезпечують висококваліфіковані фахівці з яких 100% працівники з науковими ступенями.
Основними засобами реалізації навчально–виховної мети є впровадження досягнень науки та техніки у навчальний процес, а також практична розробка ряду теоретичних проблем, пов’язаних з правоохоронною діяльністю поліції та інших силових і владних структур.
Кафедра інформаційних технологій плідно співпрацює з кафедрами усіх факультетів ЛьвДУВС.
З метою актуалізації завдань, пов’язаних з підготовкою випускників, котрі повинні на достатньому рівні володіти знаннями комп’ютерних технологій та баз даних, кафедра інформаційних технологій підтримує тісні зв’язки із спорідненими кафедрами Львівського Національного університету ім. І.Франка, Національного університету “Львівська політехніка”, Національного лісотехнічного університету України та рядом інших вищих навчальних закладів м. Львова.
З метою формування у здобувачів вищої освіти практичних навиків, полегшення їх майбутнього входження в самостійну професійну діяльність, ознайомлення з матеріально–технічною базою практичних практичних підрозділів Національної поліції України, навчальними програмами та тематичними планами з дисциплін, що викладаються кафедрою передбачене проведення практичних занять з вивчення спеціалізованих комп’ютерних програм.
Для читання лекцій, проведення практичних занять із здобувачами вищої освіти залучаються аналітики та практики у сфері інформаційних технологій, які у своїй діяльності мають високі професійні показники.
Реалізація концептуальних завдань кафедри допомагає становленню майбутніх випускників, як висококваліфікованих фахівців так і національно-свідомих громадян нашої держави.
Кафедрою викладаються такі дисципліни:
- Алгоритмізація та програмування
- Бази даних
- Використитання кримінального аналізу підрозділами КП
- Вища математика
- Геоінформаційні системи
- Дискретна математика
- Інтелектуальний аналіз даних
- Інформаційне забезпечення професійної діяльності
- Інформаційні та комунікаційні технології
- Інформаційно-аналітичне забезпечення підрозділів КП
- Інформаційно-аналітичне забезпечення правоохоронних органів
- Комп'ютерна графіка
- Кримінальний аналіз
- Курси підвищення кваліфікації (бюдж.)
- Математичні методи дослідження операцій
- Моделювання систем та системний аналіз
- Об'єктно-орієнтоване програмування
- Операційні системи та мережеві технології
- Основи інформаційних технологій
- Основи кримінального аналізу
- Поліцейська діяльність та її інформаційне забезпечення
- Проектування правоохоронних інформаційних систем
- Системи автоматизованого проектування складних об'єктів і систем
- Спеціалізовані мови програмування
- Сучасні інформаційні технології в юридичній діяльності
- Теорія ймовірностей та математична статистика
- Технічні засоби комп'ютерних систем
- Технології тестування та верифікації програмних продуктів
- Фізика
- Хмарні технології
- Чисельні методи