м. Львів, вул. Замарстинівська, 9

kit@lvduvs.edu.ua

Загальна інформація

Кафедра інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів заснована 11 вересня 2000 року згідно наказу МВС України від 08.08.2000 року №528 та наказу Ректора ЛІВС при НАВСУ №86 о/с від 11.09 2000 року. За час свого функціонування кілька разів змінювала свою назву (інформатики та спеціальної техніки, інформаційних технологій у діяльності ОВС, інформаційних технологій, інформатики).

Головним завданням кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі використання інформаційних технологій у практичній роботі Національної поліції України та інших правоохоронних органів.

При кафедрі створено науково–дослідний гурток здобувачів вищої освіти. Матеріально–технічна база кафедри - п'ять комп’ютерних класи.

Навчальний процес із здобувачами вищої освіти забезпечують висококваліфіковані фахівці з яких 86% працівники з науковими ступенями.

Основними засобами реалізації навчально–виховної мети є впровадження досягнень науки та техніки у навчальний процес, а також практична розробка ряду теоретичних проблем, пов’язаних з правоохоронною діяльністю поліції та інших силових і владних структур.

Кафедра інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів плідно співпрацює з кафедрами усіх факультетів ЛьвДУВС.

З метою актуалізації завдань, пов’язаних з підготовкою випускників, котрі повинні на достатньому рівні володіти знаннями комп’ютерних технологій та баз даних, кафедра інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів підтримує тісні зв’язки із спорідненими кафедрами Львівського Національного університету ім. І.Франка, Національного університету “Львівська політехніка”, Національного лісотехнічного університету України та рядом інших вищих навчальних закладів м. Львова.

З метою формування у здобувачів вищої освіти практичних навиків, полегшення їх майбутнього входження в самостійну професійну діяльність, ознайомлення з матеріально–технічною базою практичних практичних підрозділів Національної поліції України, навчальними програмами та тематичними планами з дисциплін, що викладаються кафедрою передбачене проведення практичних занять з вивчення спеціалізованих комп’ютерних програм.

Для читання лекцій, проведення практичних занять із здобувачами вищої освіти залучаються аналітики та практики у сфері інформаційних технологій, які у своїй діяльності мають високі професійні показники.

Реалізація концептуальних завдань кафедри допомагає становленню майбутніх випускників, як висококваліфікованих фахівців так і національно-свідомих громадян нашої держави.

Кафедрою викладаються такі дисципліни:

• Ком'ютерні аналітичні системи та кібербезпека
  • Застосування інноваційних технологій у психології
  • Інформатика
  • Інформаційні системи та технології