Кузьо Олександра Борисівна

Науковий ступінь   Кандидат психологічних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

У 2004 р. закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка і здобула диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Психологія». У 2011 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Особливості Я-концепції осіб з високим рівнем невротичності в юнацькому віці» за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (м. Івано-Франківськ). Психотерапевт у методі гештальт-терапії (стандарти EAGT, 2007) та когнітивно-поведінкової терапії (EABCT, 2016). Беру постійну участь у супервізійних (Артур Колаковський, Poland) та інтервізійних групах. У 2021 р. пройшла міжнародне стажування «Distance learning tools on the example of zoom and moodle platforms» (Lublin, Republic of Poland). Викладаю навчальні дисципліни: «Основи психологічної практики», «Практикум з психокорекції», «Практикум з психологічної допомоги різним категоріям громадян». 9 серпня 2022 р.присвоєно вчене звання доцента кафедри практичної психології.

Науковий доробок

Автор 37 наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів

• Психотерапія розладів особистості (гештальт-терапія, когнітивно-поведінкова терапія згідно Фрімана, схема-терапія)
  • Проблеми прив’язаності та налагодження стосунків
  • Невротичні порушення (психосоматичні розлади, тривожні розлади, депресії)