• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Курси (водіїв)

Автошкола для осіб з інвалідністю

У Львівському державному університеті внутрішніх справ триває набір на курси з підготовки водіїв категорії «В» з числа осіб з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату. 

Таке навчання проводиться у рамках унікального проєкту МВС України «Автошколи для осіб з інвалідністю», що реалізується у межах Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні та ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар'єрів».

Курси включають теоретичну та практичну підготовки й загалом тривають 11 тижнів.

Навчання проводять досвідчені викладачі за адресою: місто Львів, вул. М. Кривоноса, 1.

Тут створено усі умови для комфортного перебування осіб з інвалідністю. При вході облаштовано пандуси, є окремий санвузол, спеціальна аудиторія та учбові автомобілі.

Вартість навчання – 6 000 грн. без вартості пального.

Аби долучитися до набору, потрібно:

1. Пройти медико-соціальну експертну комісію, яка визначає медичні показання на право одержання особою автомобіля та протипоказання до керування ним. Крім цього, отримати довідку комісії про групу та причину інвалідності.

2. Пройти медичний огляд кандидатів у водії транспортних засобів в будь-якому закладі охорони здоров'я, який проводить огляд таких осіб. Отримати медичну довідку щодо придатності до керування транспортним засобом.

3. Надати до університету такі документи:

  • копію паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство чи спеціальний статус;
  • копію одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • медичну довідку встановленого зразка, що підтверджує допущення водія до керування транспортними засобами відповідної категорії;
  • одну кольорову фотокартку розміром 3,5 х 4,5 см.

Для отримання детальнішої інформації щодо набору, просимо телефонувати - (067) 712-61-81.

baner avto


© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.