UA

Живко Зінаїда Богданівна

професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор,

академік Академії економічних наук, дійсний член Міжнародної Академії Інформатики

Коротко про себе

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему: «Управління системою економічної безпеки підприємства» (спеціальність 21.04.02 - економічна безпека суб’єктів господарської діяльності). В червні 2015 року отримала вчене звання - професор кафедри менеджменту. Науково-педагогічний стаж – 16 років, в практичних підрозділах системи МВС – 26 років.

Науковий доробок

Автор понад 430 наукових праць, в т.ч. автор п’яти одноосібних монографій «Конкурентна (ділова) розвідка в системі економічної безпеки», «Рейдерство: фермент ринкової економіки», «Економічна безпека підприємства: сутність, механізм забезпечення та управління», «Рейдерство в Украине: социально-экономический аспект», «Методологія управління економічною безпекою підприємства» співавтор десяти колективних монографій, 3-х підручників (2 підручники з грифом Міністерства освіти і науки України), 9-ти навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України, 4-х посібників з грифом МВС, 16-ти навчальних посібників та понад 70 навчально-методичних розробок. Згідно листа-підтвердження ДААД (Німецької служби академічних обмінів) від 06.07.2018 року отримала грант для проходження виробничої двотижневої практики 16 здобувачами вищої освіти у ЗВО та підприємствах і установах ФРН. Керує роботою аспірантів, двоє з яких захистили дисертації та отримали науковий ступінь.

Викладає дисципліни
  • Управління системою безпеки суб’єктів господарської діяльності
  • Сучасні методи забезпечення надійності персоналу
  • Управління змінами в системі економічної безпеки підприємства
  • Організація та управління системою економічної безпеки підприємства
  • Корпоративне управління в системі економічної безпеки підприємства
  • Поглинання та рейдерство в ринковій економіці.
Сфера наукових інтересів
  • управління економічною безпекою підприємства
  • менеджмент безпеки персоналу
  • управління персоналом
  • конкурентна розвідка та рейдерство в системі економічної безпеки підприємства.