Серкевич Ірина Ростиславівна

Науковий ступінь        Кандидат юридичних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

У 2010 році закінчила юридичний факультет Львівського торгово-енкономічного університету. У 2012 році закінчила Інститут післядипломної освіти Львівського торгово-економічного університету за спеціальністю «Фінанси». З 2010 -2014 рр. навчалась в аспірантурі Львівського державного університету внутрішніх справ. Працює у Львівському державному університеті з 2011 року. У 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Кримінологічні детермінанти та кримінально-правова протидія тероризму». У 2020 році присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінально-правових дисциплін. Автор близько 30 наукових публікацій, в тому числі співавтор монографії «Тероризм: кримінологічна детермінація і кримінально-правова протидія», навчального посібника «Прокурорське право», підручника «Організаційно-правові основи запобігання тероризму».

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів

• Кримінальні правопорушення проти громадської безпеки
  • Кримінально-правова протидія тероризму