Лялюк Галина Миколаївна

Посада Доцент кафедри
Alma mater Дрогобицький педагогічний інституті імені Івана Франка
Спеціальність Початкова освіта та практична психологія
Науковий ступінь   Доктор педагогічних наук, кандидат психологічних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

У 1995 рр. закінчила  Дрогобицький педагогічний інституті імені Івана Франка за спеціальністю початкова освіта та практична психологія. Понад 12 років працювала практичним психологом у дитячому будинку “Оранта” м. Дрогобич. 2001-2017 рр. працювала на кафедрі психології Дрогобицького державного університету імені Івана Франка. У 2007 р. успішно захистила кандидатську дисертацію на тему «Психологічні особливості соціалізації підлітків в умовах родинної депривації» (спеціальність 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія). У 2012 році присвоєно вчене звання доцента. У 2009-2012 рр. працюючи психологом УСБПО  ПАБ “Нафтопереробний комплекс - Галичина”, здійснювала консультування та профвідбір інспекторів служби безпеки та охорони. У Львівському державному університеті внутрішніх справ працює з 2017 року.

2019 - У 2021 році навчалась у докторантурі ДДПУ імені Івана Франка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки. У 2021 році успішно захистила докторську дисертацію на тему: «Теорія та практика виховання дітей-сиріт у контексті особистісної парадигми в Україні (ХХ – початок ХХІ століття) за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки). Досвід наукової-педагогічної роботи - більше 25 років.

Науковий доробок

Автор більше 100 наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів

• Особистісна парадигма виховання дітей-сиріт у контексті соціальних змін
  • Соціалізація особистості в умовах депривації
  • Психодіагностика та професійний підбір кадрів