Католик Галина Вікторівна

Науковий ступінь   Доктор психологічних наук
Вчене звання Професор

Коротко про себе

Навчалася в аспірантурі Інституту психології АПНУ імені Г.С.Костюка. Практикуючий спеціаліст, психолог-психотерапевт психоаналітичної орієнтації, навчаючий терапевт, супервізор. Більше 20000 годин навчання за міжнародними програмами підвищення кваліфікації в області психотерапії, психології, психоаналізу, дитячої та юнацької психотерапії близько 2000 годин супервізійної практики. Автор навчальних курсів та тематичних семінарів з "Дитячо-юнацької психотерапії" з "Психології Самості", "Дитини як архетипу етнічної культури", "Методологічним основам психодинамічної інтегративної дитячо-юнацької психотерапії", "Психології особистості", "Групового психоаналізу".

Громадська діяльність

• Заступник Голови правління Асоціації практикуючих психологів Львівської області
  • Член Української Спілки психотерапевтів
  • Член Тренерської Ради та Комісїї по науці Української Спілки Психотерапевтів (УСП)
  • Голова секції УСП з дитячої та юнацької психотерапії
  • Член Європейської Спілки психотерапевтів (ЕАР)
  • Член Австрійської Асоціації дитячої та юнацької психотерапії ÖKIDS
  • Голова Українського інституту дитячо-юнацької психотерапії та психологічного консультування

Член редколегій наукових видань в Україні та за кордоном.

Участь в міжнародних проектах

• Керівник проекту SOROS "Психологічні проблеми попередження та корекції наслідків насильства над дітьми"(1998-99 рр.)
  • Керівник, навчаючий тренер та супервізор міжнародних освітніх проектів УСП у м. Львові, Києві, Одесі, Дніпрі за напрямком "Дитяча та юнацька психотерапія" (з 2000 р. по цей час)
  • Керівник проекту посольства Королівства Нідерландів MATRA KAP "Психокорекційна допомога очевидцям та постраждалим в авіакатастрофі на летовищі Львів-Скнилів 27.07.2002 р." (2002-2003 рр.)
  • Заступник керівника проекту посольства Королівства Нідерландів MATRA KAP "Превенція насильства над дітьми" (2004-2005рр.).
  • Розробник міжнародних проектів SOROS +

Науковий доробок

Автор понад 150 наукових публікацій.

Сфера наукових інтересів

• Психологія особистості