Леськів Галина Зіновіївна

Посада Завідувач кафедри
Alma mater Національний університет "Львівська політехніка"
Спеціальність ***
Науковий ступінь    Кандидат технічних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

Закінчила Національний університет “Львівська політехніка”.  Кандидатську дисертацію захистила у 2008 році на тему «Очищення стічних вод від барвників шляхом адсорбції на природних дисперсних сорбентах». Науково – педагогічний стаж – 23 роки.

Науковий доробок

Автор понад 100 наукових публікацій, в тому числі статей у фахових та іноземних виданнях, виданнях віднесених до наукометричних баз, збірниках матеріалів конференцій, навчально-методичних робіт. в т.ч. співавтор навчальних посібників: «Управління конкурентоспроможністю підприємства», «Enterprise security management:», «Самоменеджмент», «Управління кризовими ситуаціями», «Безпека життєдіяльності та охорона праці», «Управління маркетинговою діяльністю: ситуаційні вправи», Регіональна економіка та екологія», 10 монографій та 125 навчально-методичних розробок з дисциплін, що викладає.

Викладає дисципліни

• Самоменеджмент
  • Управління якістю
  • Управління конкурентоспроможністю підприємства