Гуцуляк Юрій Васильович

Спеціальність ***
Звання Підполковник поліції

Коротко про себе

В органах внутрішніх справ з 1996 р. Освіта вища юридична. У 2000 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ. Практичний досвід роботи - оперуповноважений ВКР Франківського РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області. З 2003 року викладач кафедри кримінального процесу Львівського юридичного інституту. Захистив дисертацію на тему: "Використання матеріалів оперативно-розшукової діяльності при проваджені дізнання" за спеціальність 12.00.09.

Науковий доробок

Автор 20 наукових праць в галузі кримінального процесу, в тому числі 2 навчальних посібників.

Сфера наукових інтересів

• Охорона прав та законних інтересів особи на стадії порушення кримінальної справи, під час провадження дізнання, при використанні матеріалів оперативно-розшукової діяльності в доказуванні по кримінальній справі
  • Належність, допустимість, достатність, достовірність доказів по кримінальній справі