Марко Сергій Іванович

Вчене звання Доцент
Звання Підполковник поліції

Коротко про себе

В органах внутрішніх справ з 1997 р. У 2001 році закінчив ЛІВС при НАВС України, отримав диплом із відзнакою. Працював на посадах оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах УБОЗ УМВС України у Львівській області. У 2003 році з відзнакою закінчив магістратуру в Навчально-науковому інституті управління НАВС України, з 2003 до 2006 року навчався в ад’юнктурі Національної академії внутрішніх справ України. Водночас заочно здобув вищу економічну освіту за спеціальністю «Фінанси» у Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка. У 2009 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат юридичних наук на тему «Кримінально-правова характеристика виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї» за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право. З грудня 2009 року – доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету з підготовки слідчих Львівського державного університету внутрішніх справ. З вересня 2015 р. доцент кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії. На займаній посаді з лютого 2016 року.

Науковий доробок

Автор близько 60 наукових та методичних праць в галузі кримінального права та криміналістики, в тому числі 5 навчальних посібників.