Красницький Іван Васильович

Посада Професор кафедри
Alma mater Львівський інститут внутрішніх справ при НАВС України
Спеціальність Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право
Науковий ступінь Кандидат юридичних наук
Вчене звання Професор

Коротко про себе

У 1998 закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при НАВС України. У 2006 році захистив дисертацію на тему "Поняття, підстави та форми кримінальної відповідальності за кримінальним правом Франції та України: порівняльний аналіз". З 2008 року доцент кафедри кримінального права та кримінології. З 2006 по 2010 рік очолював кафедру кримінального права та кримінології. З червня 2010 року до вересня 2018 року - декан (начальник) факультету № 2 (з підготовки.фахівців для підрозділів кримінальної поліції (міліції)). З 2008 року учений секретар спеціалізованих вчених рад Д 35.725.02 та К 35.725.02 з захисту дисертацій за спеціальностями 12.00.08 та 12.00.12.

Автор понад 50 наукових, навчальних та методичних праць.
Науковий керівник чотирьох захищених дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.
над 30 наукових та навчально-методичних праць.

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів

• Проблеми Загальної частини кримінального права України
  • Проблеми забезпечення якості кримінального закону