До вишу завітав Олексій Грабоус, доцент кафедри реабілітації та нетрадиційної медицини Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
Він ознайомив представників ЛьвДУВС із принципами унікального методу реабілітації та самооздоровлення – «су-джок».
Учасниками тренінгу стали працівники медико-санітарної частини, відділень психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи ВКЗ і загальної бібліотеки.
Свого часу Олексій Грабоус сам навчався у розробника зазначеного методу, корейського лікаря Пака Чже Ву.
«Така терапія не потребує використання спеціальних препаратів чи присутності медичного працівника. Основою методу «су-джок» є вплив на рефлекторні точки тіла, що розташовані на наших кистях та стопах. Кожна із цих зон є проєкцією певного органу чи ділянки організму. Знаючи про них та розуміючи базову анатомію, людина може своєчасно надати собі чи іншим невідкладну допомогу в екстремальних ситуаціях», – підкреслив Олексій Грабоус.
Спікер відзначив, що в умовах війни такі навички є дуже корисними. Їх можна застосовувати й під час роботи з військовослужбовцями, що перебувають на реабілітації.
Фахівець поділився вправами стримулювання активних точок і техніками самомасажу, а також розповів, як завдяки методу «су-джок» можна нормалізувати м'язовий тонус, лікувати хронічні хвороби, запальні процеси чи мовленнєві порушення і покращувати ментальне здоров'я.