• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбулись змагання з легкоатлетичного кросу

Учасниками спортивної події стали хлопці та дівчата перших-третіх курсів університету. Вони змагалися у бігу на дистанціях 1000, 3000 та 5000 метрів.

Перемогу у змаганнях виборола збірна другокурсників факультету №2. «Срібло» здобула команда першокурсників факультету №3, а «бронзовими» призерами стали курсанти 1-го курсу факультету №1.

В особистому заліку на дистанції 1000 метрів серед дівчат найкращі результати продемонстрували:

1 місце - Катерина Улинець, першокурсниця факультету №1;

2 місце - Христина Варениця, курсантка 2-го курсу факультету №1;

3 місце - Сніжана Борецька, другокурсниця факультету №2.

До числа кращих серед хлопців на цій дистанції увійшли:

1 місце - Артем Гомон, першокурсник факультету №1;

2 місце - Андрій Артимович, курсант 3-го курсу факультету №1;

3 місце – другокурсники Дмитро Любінець, вихованець факультету №3, та Денис Сах, курсант факультету №2.