• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Науковці та практики обговорили актуальні питання підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

Круглий стіл, присвячений цій важливій темі, відбувся сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ.  

Дискусія стосувалася кількох напрямів. Зокрема йшлося про запити стейкхолдерів щодо ефективної фахової підготовки правоохоронців в умовах воєнного стану. Учасники також розглянули особливості професійно-психологічної підготовки та військово-патріотичного виховання поліцейських у контексті адаптації до умов служби. Обговорили й інноваційні підходи в реалізації освітньо-професійних програм підготовки правоохоронців. Крім цього, поділилися думками щодо реалізації принципів безбар'єрності та гендерного паритету у підготовці фахівців і фахівчинь для підрозділів Нацполіції.

Із вітальним словом до учасників події звернулася проректорка університету Ольга Балинська. «Оскільки напрямів поліцейської діяльності є чимало, ми традиційно запросили до дискусії представників практично усіх підрозділів Національної поліції. Сьогодні разом із практиками будемо обговорювати важливі питання підготовки майбутніх правоохоронців. Ми зібрали за цим круглим столом стейкхолдерів, аби з'ясувати, на чому потрібно акцентувати увагу та що саме додати в освітній процес, аби випускник відомчого вишу був готовим до служби в сучасних умовах», - підкреслила вона.

Модератором дискусії виступив заступник директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Данило Йосифович.

Під час круглого столу йшлося про актуальні питання підготовки слідчих і дізнавачів для органів досудового розслідування Національної поліції України. Своїми думками щодо цієї теми поділився заступник начальника СУ ГУНП у Львівській області Андрій Одинець.

Керівник Управління карного розшуку поліції Львівщини Сергій Молотов презентував доповідь про особливості виявлення та документування кримінальних правопорушень підрозділами кримінальної поліції в умовах воєнного стану.

Про особливості роботи підрозділів кіберполіції в умовах воєнного стану розповіла Валерія Івкова, старша інспекторка Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції НПУ.

Учасники розглянули й основні аспекти службової діяльності дільничних офіцерів поліції в умовах сьогодення. Своїм практичним досвідом та спостереженнями щодо цього поділилася Тетяна Дубно, старша інспекторка з особливих доручень дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності поліції Львівщини.

Очільниця сектору по протидії домашньому насильству Львівського районного управління поліції № 1 Марта Василькевич розповіла про домашнє насильство крізь призму війни та роль поліції у його подоланні.

А керівник відділу організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування (моніторингу) Управління вибухотехнічної служби ГУНП у Львівській області Андрій Ільків наголосив на порядку дій та правилах поведінки поліцейських у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Окрім цього, під час заходу йшлося про реалізацію принципів взаємодії правоохоронців та громадян під час воєнного стану. Своїми міркуваннями щодо цієї важливої теми поділилася Марія Гримак, начальниця відділу звʼязків з громадськістю патрульної поліції Львівщини.

Про зміст та напрями патріотичного виховання молоді розповів завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету № 3 ЛьвДУВС Ярослав Когут.

А психологиня відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Львівського державного університету внутрішніх справ Альона Леус презентувала доповідь щодо актуальних питань професійно-психологічної підготовки поліцейських в умовах воєнного стану.

Декан факультету №1 ЛьвДУВС Руслан Шехавцов виступив із дослідженням, що стосувалося проблемних аспектів формування компетентностей у майбутніх слідчих Національної поліції.

Під час заходу також обговорили важливість врахування вимог стейкхолдерів при впровадженні інноваційних підходів у реалізації освітньо-професійних програм зі спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» при підготовці поліцейських в умовах воєнного стану. Цю тему розглянув Данило Йосифович, заступник директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС. 

Доцентка кафедри інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів факультету № 2 Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Огірко розповіла про інноваційні підходи в реалізації освітньої програми «Правоохоронні інформаційні системи» у час війни.

Під час круглого столу також виступила Наталія Серватяк, депутатка Львівської районної ради та обласна лідерка руху «ЗеЖінки». Її презентація стосувалася теми безбар'єрності як нової суспільної норми. 

Наприкінці заходу радниця ректора ЛьвДУВС з гендерних питань Ірина Євхутич акцентувала увагу на гендерному балансі та принципу рівності у підготовці фахівців для підрозділів Національної поліції України.

Учасниками події стали представники Слідчого управління, Управління вибухотехнічної служби, Управління кадрового забезпечення, Управління карного розшуку, Управління кримінального аналізу, Управління міграційної поліції та Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області. Доєдналися й фахівці з Управління патрульної поліції Львівщини, Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області й Львівського районного управління поліції №1. До дискусії також долучилися представники Львівської районної ради й науковці Львівського національного університету природокористування та Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського.

Вихованці ЛьвДУВС зустрілися з відомою письменнице...
У ЛьвДУВС відбулись змагання з легкоатлетичного кр...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.