Цьогоріч до участі у фінальному етапі Конкурсу надійшло 126 робіт за 16-ма номінаціями. З-поміж них було відібрано 55 кращих. До їх числа увійшли 5 досліджень, які підготували здобувачі освіти Львівського державного університету внутрішніх справ.
Юні науковці представили свої розробки під час публічного захисту, що проходив у місті Кам'янець-Подільський, на базі ХНУВС.
На початку події із вітальним словом до учасників звернувся заступник директора Департаменту освіти, науки та спорту МВС – начальник управління організації наукової діяльності та інновацій Едуард Кісілюк. «Завдяки цьому Конкурсу здобувачі вищої освіти матимуть змогу оприлюднити результати своїх наукових досліджень, обмінятися досвідом, налагодити співпрацю й визначити певні національні та світові тенденції, що мають місце у розвитку науки», - наголосив він.
Під час заходу виступила курсантка 2-го курсу факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ Наталія Шелест. Вона презентувала свою наукову роботу у номінації «Адміністративно-правові науки». Вихованка вишу розглянула тему присвоєння, зниження та позбавлення спеціальних звань поліції.
А студент 4-го курсу Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Сергій Решетніков досліджував розвиток та впровадження інноваційних технологій у воєнний час (номінація «Економічні науки та фінанси (логістичне забезпечення службово-бойової діяльності)»).
Першокурсниця Інституту права Анна-Марія Левко представила свою наукову працю у номінації «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія права». Студентка презентувала роботу, присвячену теоретико-правовому контексту поняття «права тварин».
Із доповіддю також виступила здобувачка освіти 2-го курсу Інституту права Валерія Афтанасів. Її дослідження стосувалося такої актуальної теми як жінки в лідерстві та гендерна нерівність щодо оплати праці (номінація «Цивільно-правові та господарсько-правові науки»).
А випускник ЛьвДУВС Святослав Лазуренко підготував дослідження щодо застосування методу розвідки з відкритих джерел (OSINT) у правоохоронній діяльності у номінації «Інформаційні технології, інформаційна безпека та кібербезпека».
Після публічного захисту до учасників події звернувся в онлайн-форматі директор Департаменту освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України Олександр Тарасенко: «Ви – вже переможці, незалежно від місця, яке ви посядете. Бажаю успіхів, не зупинятися на досягнутому і разом до Перемоги! Слава Україні!».
Нагородження переможців відбудеться вже цієї п'ятниці.
Нагадаємо, Конкурс наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗВО, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, проводиться щороку. Його головними завданнями є пошук та підтримка обдарованої молоді, створення у вишах творчої атмосфери та умов для інноваційного розвитку, а також підвищення престижу галузевої науки.
Світлини ВЗГ ХНУВС