By Відділення комунікації on Friday, 17 December 2021
Category: Інші новини

Вихованці ЛьвДУВС отримали подарунки до Дня Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута вже традиційно зустрівся із вихованцями вишу, які потребують батьківської підтримки та турботи. Очільник університету привітав юнаків і дівчат з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, а також передав їм дарунки від Миколая.

Роман Благута побажав молоді успішно завершити навчання та реалізуватися у майбутній професії. «Пам'ятайте, що потрібно докласти чималих зусиль, аби досягти бажаного результату. Тому робіть добрі справи, поважайте оточуючих, постійно працюйте над собою та ніколи не втрачайте віру у краще», - зазначив ректор університету.

Фінансову допомогу для вихованців вишу, які найбільше потребують підтримки та турботи, надала профспілкова організація працівників ЛьвДУВС. Цьогоріч її отримали 24 здобувачі.