By Відділення комунікації on Monday, 03 February 2025
Category: Інші новини

Українські захисники гартують тіло і дух завдяки спорту

Реабілітація через рухові активності допомагає нашим воїнам відновити сили та зміцнити психофізичну стійкість.

Тож представники Львівського державного університету внутрішніх справ вкотре влаштували для ветеранів сучасної війни тренування зі стрільби з лука.

Захід було організовано у співпраці із Територіальним медичним обʼєднанням МВС по Львівській області, на базі якого Герої проходять лікування після поранень.

Аби відточити свою стрілецьку майстерність, вони завітали до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Додамо, що така активність допомагає зміцнити м'язи, розвинути концентрацію та уважність, а також покращує самопочуття, сприяючи подоланню негативного психологічного досвіду.