By Відділення комунікації on Monday, 20 May 2024
Category: Інші новини

«Дотик до історії»: вихованці ЛьвДУВС побували на відкритті унікальної експозиції

Першокурсники факультету №2 ознайомилися з виставкою пам'яток села Підберізці, що на Львівщині. У ній репрезентована творчість місцевих майстрів, просякнута духом минулого століття.  

Проєкт розміщено у залах Інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника.

Частиною виставки є вишите вбрання, зокрема сорочки-обереги для немовлят, старовинні прикраси та інші збережені зразки декоративно-прикладного мистецтва, власноруч створені мешканцями Підберізців.

Серед експонатів також – маловідомі твори скульптора Івана Весни, світлини церкви Архістратига Михаїла з розписами Модеста Сосенка та унікальні архівні матеріали з історією села.

Відзначимо, що виставку було організовано за ініціативи Ірини Вишинської, матері курсанта 2-го курсу факультету №3 ЛьвДУВС.

Експозицію можна оглянути до 28-го червня у будні з 12:00 до 16:00 год., попередньо зареєструвавшись за адресою: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..